Стрімкий розвиток технологій породжує масу обговорень і суперечок. Чи приносять нові ґаджети практичну користь, чи ж їх покупка – просте слідування моді? Істина – у розумному підході користувачів.

Щорічно ринок техніки поповнюється новими пристроями. Кожен з них обіцяє зробити життя кращим, цікавішим та яскравішим – варто тільки купити. Безумовно, іміджева покупка здатна принести задоволення від володіння статусною річчю. Однак досвід показує, що триває воно рівно доти, поки не вийде наступна модель.

Перервати це нескінченне коло допомагає практичний підхід до покупки техніки. Тим паче, що більшість серйозних виробників вдало поєднують у своїх продуктах багатий функціонал і стильну упаковку. Нижче ми зібрали список ґаджетів, які не тільки можуть стати частиною образу, але й допомагають якісно поліпшити життя.

IQOS

«Курити кинути легко, я вже сто разів кидав». Для багатьох цей жарт є не таким вже й смішним, позаяк побороти звичку насправді не так легко. Коли сила волі не здатна впоратися, можна звернутися до технологій, які покликані зменшити негативний вплив куріння на організм.

IQOS – це пристрій для нагрівання тютюну, представлений компанією «Філіп Морріс». Завдяки своїй унікальній технології ґаджет здатний потенційно знизити шкоду від куріння на 95%.

Як це відбувається

IQOS має вигляд стильного пристрою на кшталт своєрідного олівця, у який вставляється скорочена сигарета – стік. Завдяки вбудованому нагрівального елементу тютюн у стіку швидко розігрівається до температури 350 градусів. Процес горіння при цьому не відбувається, а тому в результаті використання IQOS виділяється аерозоль, а не дим, як у звичайних цигарках.

Кому може знадобитися IQOS

Звичайно ж, не варто купувати його тим, хто курить час від часу. В цьому випадку найкраще повністю відмовитися від сигарет, щоб тимчасова розвага не перейшла у звичку. А ось тим, хто давно і безрезультатно намагається розпрощатися з нею, ґаджет стане альтернативою.

Плюсів від користування IQOS чимало:

1. Технологія нагрівання тютюну виключає вдихання продуктів горіння, які негативно впливають на організм.
2. Забезпечує звичний ритуал. У стіках використовується натуральний тютюн, який має різну міцність і аромат.
3. Не залишає попелу і диму. IQOS є більш гігієнічною альтернативою сигаретам.

4. Дає більше свободи. Користуватися ґаджетом можна не тільки на вулиці, але і в деяких громадських приміщеннях.
5. Має оригінальний дизайн, завдяки якому IQOS завжди виглядає елегантно і доповнює образ.

Якщо обирати між класичними сигаретами і сучасними технологіями, то IQOS, безумовно, виграє. Він дозволяє не тільки трансформувати вікову звичку, а й зробити її менш агресивною для сучасного суспільства.

Користуватися IQOS удвічі приємніше, зважаючи на те, що кожен може вибрати відповідну для себе модель, а також підібрати різноманітні аксесуари на свій смак. А купити стіки для куріння так само легко, як і звичні сигарети.

Смарт годинник

Найдавніший аксесуар, який тимчасово поступився своїм місцем багатофункціональним смартфонам, знову займає стійкі позиції. Розумний годинник не тільки показує час, а й здатен взяти під контроль здоров’я і розпорядок дня свого власника.

Вибрати смарт годинник можна на будь-який гаманець, залежно від набору функцій і дизайну.

Аксесуар може:

• підраховувати пульс;
• фіксувати пройдену відстань і фізичну активність;
• показувати артеріальний тиск;
• рахувати витрачені калорії;
• нагадувати про заплановані події;
• показувати повідомлення з пошти, соцмереж і смс;
• управляти викликами і плейлистом смартфона;
• вести жіночий календар і багато іншого.
Щоб перехід до здорового способу життя не перетворився на рутину, виробники подбали про естетичну складову ґаджета. Навіть у недорогих моделях можна змінювати ремінець залежно від настрою, а більш статусні аксесуари мають стильний дизайн і цілком можуть доповнити навіть діловий образ.

Придбання смарт годинника може стати гарним капіталовкладенням для всіх, хто піклується про своє здоров’я і прагне раціонально використовувати час.

Розумні ваги

Контроль ваги є запорукою гарного самопочуття і привабливої зовнішності. Однак всім відомо, що при однаковій масі тіло може виглядати більш струнким або, навпаки, пухкішим. Усе залежить від процентного вмісту жиру і м’язів в організмі. Сучасні ваги, які працюють у парі зі смартфоном, можуть визначати ці показники, вказуючи, в якому напрямку працювати над фігурою.

Щоб отримати необхідні дані, слід завантажити додаток, який буде виводити їх у вигляді графіків.

Ставши на розумні ваги, можна дізнатися:

• свою вагу, а також індекс маси тіла;
• обсяг м’язової і жирової маси у відсотках;
• кількість вісцерального жиру (жир навколо внутрішніх органів);
• рівень метаболізму і біологічний вік;
• вміст води тощо.
Принцип роботи ваг заснований на біоімпедансному аналізі тіла. Через босі підошви тіла ваги посилають слабкий електричний імпульс, який проходить через всі тканини і аналізує їх, зустрічаючи різний опір. Всі дані посилаються на додаток смартфона і зберігаються там у вигляді графіків. Одні ваги можна використовувати для контролю маси кількох членів сім’ї.

Незважаючи на велику функціональність, розумні ваги відрізняються мінімальною товщиною і легко ховаються під меблями в кімнаті, ванні чи передпокої. Більшість моделей має лаконічний дизайн, завдяки чому вписуються в будь-який інтер’єр. Така покупка не тільки стане хорошим вкладенням для себе, але й підійде як подарунок для тих, хто працює над своїм тілом і стежить за здоров’ям. Варто пам’ятати і про протипоказання: такі ваги не рекомендується використовувати вагітним і тим, у кого стоїть стимулятор серцевого ритму.


Безпровідні навушники

Якісний звук – це не тільки задоволення від улюблених композицій, а й здоровий слух. Саме тому хороші бездротові навушники належать до техніки, на якій економити не варто. Сучасні моделі здатні передавати дуже чистий звук, при цьому вони забезпечують і безліч інших важливих функцій:

• бездротове з’єднання по Bluetooth дає свободу пересування;
• якісна шумоізоляція дозволяє насолоджуватися відтворенням, не відволікаючись на сторонні звуки;
• наявність мікрофона і контролера дає можливість перемикатися на виклик, не дістаючи смарфона.
Залежно від особистих переваг, можна обрати об’ємні складні навушники з м’якими амбушюрами або компактні вкладиші, які легко ховаються в невеликій кейс і поміщаються навіть у кишеню.

Вибираючи техніку, завжди варто запитати себе: що хорошого мені принесе цей ґаджет? Отримавши відповіді, можна сміливо впускати технології у своє життя.