Керівниця проєкту Леся Заріцька презентувала «TSVETNOSTI OL’SVOL’D» на VOGUE MODEL FASHION Week у Парижі, що відбувся у готелі «Каліфорнія» на Єлисейських полях. Презентація була проведена перед паризьким бомондом та світовою пресою. Це перша презентація, яка відбулася за межами України. Є багато планів щодо просування проєкту, оскільки захід викликав інтерес у всьому світі.

Проект «TSVETNOSTI OL’SVOL’D» започаткований у липні 2017 року. OL’SVOL’D творить у медитативному стані у супроводі Вищих Сил та з допомогою Ангелів Світла. Цвєтності – це ключі для управління здоров’ям, красою та продовженням життя людини.

Витяг з висновку наукового дослідження впливу споглядання цвєтності «Манна Небесна», проведеного Харківським національним університетом ім.В Н. Каразіна.

Дослідження проведено методом «Скринінгова енергоінформаційна адаптометрія голографічної матриці людини».

Як показує математична обробка результатів вимірювань, під час споглядання картини «Манна Небесна» відбувається зміна параметрів енергообміну. У початковому стані у досліджуваних спостерігався стан енергодефіциту на рівні горлового енергетичного центру, що свідчить про схильність до захворювань дихальних шляхів, щитовидної і паращитовидної залоз, а також про емоційну нестабільність. Споглядання картини «Манна Небесна» створює передумови в організмі для усунення стану енергодефіциту горлового енергетичного центру, позитивним фактором можна відзначити також зростання середнього по групі потенціалу четвертого енергетичного центру, який пов’язаний з серцево-судинною системою, з емоцією радості.

Проведені дослідження дозволяють дійти висновку, що споглядання цвєтності «Манна Небесна» позитивно впливає на стан здоров’я людини, перерозподіляючи енергообмін організму в бік зростання потенціалу четвертого енергетичного центру, стан якого пов’язаний з серцево-судинною системою. Також відзначається усунення стану енергодефіциту на рівні горлового енергетичного центру, що свідчить про профілактику захворювань дихальних шляхів, щитовидної і паращитовидної залоз, про збільшення адаптаційних характеристик організму, а також про підвищення емоційної стабільності.

Професор доктор біологічних наук – Гончаренко М.С.; науковий співробітник, доктор філософії валеології Міжнародної академії біоенерготехнологій – Камнева Т.П.

Споглядання цвєтності «Манна Небесна» позитивно впливає на стан здоров’я людини, перерозподіляючи енергообмін організму в бік зростання потенціалу четвертого енергетичного центру, стан якого пов’язаний із серцево-судинною системою.