У Лондоні на 82-му році пішов із життя культовий британський фотограф Террі О’Нілл. Про це повідомили на офіційній сторінці митця в Інстаграм.

Фотограф активно працював у 1960 роках і знімав культових особистостей. Серед його клієнтів були зірки музики, кіно, моди та важливі особистості Великобританії і США.

Він одним з перших фотографував учасників The Beatles, The Rolling Stones, The Who, Led Zeppelin, Queen, Девіда Боуї, Елтона Джона, Еріка Клептона, Нельсона Манделу, Бріжит Бардо і королеву Великої Британії Єлизавету II та інших.

The Beatles
Бріджит Бардо

Крім того, О’Нілл брав участь у зйомках бондіани, знімав Шона Коннері, а також Роджера Мура, Пірса Броснана і Деніела Крейга. Фотограф також робив знімки Бріджит Бардо, Елізабет Тейлор і Одрі Хепберн, британської королівської сім’ї, Вінстона Черчілля, Нельсона Мандели, Мохаммеда Алі, Пеле та інших знаменитостей і громадських діячів.

Террі О’Нілл починав свою трудову діяльність в лондонському аеропорту Хітроу. Одного разу він сфотографував мирно сплячу в залі людину, якою виявився міністр внутрішніх справ Великої Британії. Фото мало величезну популярність і зробило його автора широко відомим.

Потім О’Нілл був запрошений до видання The Daily Sketch в 1959 році, а його першою професійною роботою була фотосесія з Лоренсом Олів’є.

У 2011 році він був нагороджений медаллю, присвяченою сторіччю Королівського товариства фотографів за внесок у фотомистецтво.

Наразі роботи фотографа представлені в Національній портретній галереї в Лондоні.