Акторка та співачка  Дженніфер Лопес отримала звання “Людина року” за версією чоловічого журналу GQ. Окрім неї, глянець відзначив Аль Пачіно, Роберта де Ніро і репера Tyler, The Creator.

Наразі представники GQ презентували обкладинки грудневого випуску журналу, на яких постали переможці їхнього рейтингу. Головною зіркою номеру стала Дженніфер Лопес, яку видання назвало “Людиною року”.

У фотосесії акторка постала у пікантній шкіряній сукні та з хвилястим волоссям, підкоривши прихильників GQ красою. 

Дженніфер Лопес стала

В інтерв’ю Дженніфер Лопес зізналась, що готова була безкоштовно зніматись у рейтинговому фільму “Шахрайки з Волл-Стріт”. У кінострічці вона хотіла показати, наскільки сильними та мудрими є жінки. Отримавши відзнаку “Людина року”, Дженніфер Лопес наголосила на тому, чому кінострічка є особливою в її творчості. 

“Я відчуваю, що це дивовижна платформа і одна з найбільших у світі, щоб звернутись до людей із посланням, яке повинен почути кожен… Цей фільм створило стільки жінок: продюсерки, режисерки, письменниці та всі акторки, які виконали головні ролі. Ми довго спостерігали, як чоловіки використовують жінок у кіно, тому було весело показати, як все різко обернулось навпаки”, – розповіла Дженніфер Лопес. 

Дженніфер Лопес знялась для чоловічого глянцю

Джерело