Музею Прадо, що розташований у Мадриді, виповнюється двісті років.

На честь такої дати пошуковик Google створив дудл. На ньому зображено фрагмент стіни картинної галереї з творами мистецтва.

Автором заставки Google є художник Нейт Вайнгарт. Митець  зазначив, що хотів створити малюнок, який би одночасно показав велич музею і радував усіх, хто його побачить.

Музей Прадо – один із найпопулярніших та найбільш значущих музеїв європейського образотворчого мистецтва. Музей  містить багату колекцію робіт з ХІІ по ХІХ століття, засновану на колишній королівській колекції. У перекладі з іспанської Prado означає «галявина для свят».

У Прадо з 1819 року зберігаються картини Ель Греко, Франсиско Гойя, Дієго Веласкеса, Ієроніма Босха та інших художників. Саме у цьому музеї зберігається найвідоміший триптих Ієроніма Басха “Сад земних насолод”.

Музей Прадо споруджений у 1785 році, його архітектором став Хуан де Вільянуева в Мадриді, Іспанія.

У 1819 році король Фердинанд VII і королева Марія Ісабель де Браганса перетворили центр природничих наук на громадську галерею.

Споруда носила назву Королівський музей, а пізніше його перейменували на Національний музей Прадо.

У музеї зберігається понад 8 тисяч творів мистецтва, але через обмежену площу галереї для відвідувачів доступні близько двох тисяч картин. 

Музей Прадо вважається одним із найпопулярніших у світі, адже щорічно його відвідують понад двох мільйонів туристів.