Бренд Ksenia Schnaider долучиться до флешмобу teamtrees.

Український бренд одягу Ksenia Schnaider до чорної п’ятниці влаштує розпродаж і флешмоб: за кожне замовлення на сайті обіцяють посадити 10 дерев, пише The Village.

Бренд запускає флешмоб спільно з проєктом teamtrees – це заснований у травні рух, мета якого висадити 20 мільйонів дерев до початку 2020 року (станом на листопад висаджено вже понад 15 мільйонів дерев).

«10 доларів з кожного замовлення, зробленого на сайті kseniaschnaider.com, піде на проєкт teamtrees.com. А вони, своєю чергою, висадять одне дерево за кожен пожертвуваний долар», – пояснили в Ksenia Schnaider.

Крім того, бренд зробить знижку 50% на всі речі на сайті. Можна буде придбати унікальний печворк (речі з обрізків виробництва), тай-дай худі, пофарбовані вручну, а також футболки з логотипом Upcycle.

Після флешмобу Ksenia Schnaider розповість про кількість висаджених дерев.

Ksenia Schnaider — український бренд модного одягу. Бренд заснували 2011 року Ксенія Марченко та Антон Шнайдер.

Виробництво бренду розташоване в Києві. Весь одяг створюється вручну. З 2011 року було створено понад 20 колекцій, з них 10 колекцій були представлені на Ukrainian Fashion Week.

З 2016 року популярними стали джинси demi-denims, які придумала Ксенія Шнайдер. Ці джинси зібрані з двох частин. Модель об’єднала в собі кюлоти і скинни. Вони продаються у багатьох магазинах модного одягу в Європі, Азії та Австралії. У 2018 році бренд виробляв до 700 пар джинсів на місяць.

Белла Хадід у джинсах Ksenia Schnaider