Це історія не про стіни, не про метри квадратні, не про поверховість і навіть не про панорамні вікна…

Це історія про команду, яка цінує історію, любить своє місто, уміє радіти життю, відчуває підтримку один одного, росте та розвивається, щоб ставати ще кращою.

Це історія про людей, яких мотивує результат, якого вони досягають. А цим результатом у Львові є щаслива спільнота Avalon Family. Це велика та дружня community друзів, партнерів, власників квартир у житлових комплексах Avalon Inc.

Avalon 5 TEAM 

Дмитро Палієнко

«Цього року ми відзначаємо п’ятий день народження нашої компанії. Це час, після якого варто оцінити результат і визначити нові стратегічні вектори розвитку. У нашої компанії є чітка ЦІЛЬ, якої ми досягяємо лише РАЗОМ. Разом у сильній команді ПРОФЕСІОНАЛІВ. Професіоналів, яких мотивує РЕЗУЛЬТАТ. Результат та ВІДПОВІДАЛЬНЕ ставлення до улюбленої справи, до людей, до міста, у якому ми живемо та розвиваємо. Ми цінуємо те, чим займаємося. І разом з львів’янами РОЗВИВАЄМО місто, у якому комфортно жити нам і нашим дітям», – каже генеральний директор компанії Avalon Inc. Дмитро Палієнко.

Change your world with Avalon

Avalon Inc. – це команда, яка щодня натхненно і віддано змінює світ на краще! Кожен житловий комплекс компанії Avalon Inc. – це унікальне поєднання таланту команди з мріями та очікуваннями клієнтів. Така синергія надихає на творення стилю життя, що не втратить актуальності для всіх, хто цінує свободу, красу та комфорт сучасного мегаполісу.

За п’ять років на ринку компанія виросла у найбільш упізнаваний бренд Львова. І важливу роль у цьому відіграли п’ять зданих житлових комплексів та один комерційний об’єкт. У планах вихід у сегмент комерційної нерухомості. Зараз у компанії понад 12 об’єктів, кожен з яких має власний унікальний стиль та характер. До проектування та реалізації кожного житлового комплексу команда підходить дуже відповідально та намагається втілити усі очікування клієнтів.

Міжнародне визнання

Проекти компанії Avalon Inc. на етапі проектування отримують визнання світового рівня і стають архітектурними домінантами Львова. Житлові комплекси преміум-класу Avalon Lux та бізнес-класу Avalon отримали нагороди European Property Awards у Лондоні. 2019 року міжнародне авторитетне журі відзначило премією European Property Awards житловий комплекс преміум-класу Avalon 37.

Максимальний комфорт

Компанія впевнено інвестує у найцінніше з думкою про потреби та побажання кожного клієнта. Створюється новий дизайн простору для життя із правильними орієнтирами на майбутнє та потрібними рішеннями в будівництві та інфраструктурі житлового кварталу сучасного міста.

«Житлові комплекси Avalon Up та Avalon Zelena Street – це грандіозні проекти перетворення спального району міста у надсучасний центр з урахуванням найновіших трендів світової урбаністики. Цієї осені власники квартир першої черги будівництва ЖК Avalon Zelena Street отримали ключі від своїх квартир. Наші клієнти – найкращі, ми отримуємо великий заряд позитиву, коли бачимо щасливі сім’ї та їхніх друзів», – зазначає комерційний директор компанії Avalon Inc. Ярослав Возняк.

LvivMozArt

Компанія інвестує не лише в інфраструктуру міста, але й у духовний розвиток жителів та гостей міста. Уже третій рік компанія Avalon Inc. долучається до організації та проведення фестивалю класичної музики LvivMozArt. Це мистецтво, що змінює кожного, хто відкрив для себе світ класичної музики.

Run the world

Команда Avalon Inc. відповідально та активно працює над комплексним розвитком міста. Над його архітектурною красою, динамікою та здоровим стилем життя. Вже втретє компанія організовує спортивний забіг, керуючись не лише спортивною ціллю, а й благодійною метою.

За результатами двох спортивних заходів організаторам вдалося зібрати 233 тисячі гривень. Ці кошти передали фонду «Крила Надії» на потреби Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Ми щасливі творити майбутнє нашого міста і спостерігати, як світ, частиною якого ми є, стає кращим.

Ми змінюємо кожен метр квадратний навколо нас і тим самим мотивуємо приєднуватися до нашої Avalon Family.