Компанія Louis Vuitton купила всесвітній ювелірний бренд Tiffany & Co за 16 мільярдів доларів. Про це повідомляють на офіційному сайті LVMH

Президент групи компаній LVMH Бернар Арно заявив, що радий купівлі Tiffany & Co, адже це має зміцнити позиції конгломерату в ювелірній справі.

“Ми висловлюємо величезну повагу і захоплення Tiffany і маємо намір розвивати цю перлину з тією ж відданістю, яку ми застосували до кожного з наших Будинків”, – заявив Арно.

Довідка

Tiffany & Co – ювелірна транснаціональна компанія, заснована 1837 року Чарльзом Льюїсом Тіффані і Джоном Ф. Янгом. Фірмовий бірюзовий колір, присутній в корпоративному стилі компанії, є зареєстрованою торговою маркою. Tiffany продає ювелірні вироби, срібло, фарфор, кришталь, канцелярське приладдя, парфумерію, прикраси, аксесуари, а також деякі вироби зі шкіри. Компанія славиться своїми предметами розкоші, особливо відомі її ювелірні вироби з діамантами. Tiffany & Co позиціонує себе як арбітра смаку і стилю.

Компанія Louis Vuitton Moеt Hennessy (LVMH) об’єднує близько 70 всесвітньо відомих брендів, серед яких Christian Dior, Givenchy, KENZO.