Костюм важить 28 кілограмів, а над його створенням працювали десятеро людей упродовж майже 3 місяців. 

Анастасія Суббота показала  національний костюм, у якому представлятиме Україну  на міжнародному конкурсі “Міс Всесвіт” (Miss Univrse).

Вбрання, за словами красуні, виготовили спеціально для особливого дефіле, під час якого красуні демонструватимуть традиції своєї держави. Зелену сукню пошили із різних шматків тканини, показавши красу України з висоти пташиного польоту. Виріб декорований нашивками з пір’я, паєтками і мереживом з ефектом 3D, які неодмінно вразять суддів конкурсу. Особливим є й головний убір, який нагадує образ мавки, – пише 24 канал.

Прикраса для голови виготовлена з живих гілок, колосків, квіток мальви, стебел кукурудзи, а всередині – вмонтована підсвітка.

Образ красуні має символічне значення. Виріб із назвою “Зелена Україна” нагадає світу, наскільки важливим є захист природи та турбота про екологію. 

“Ідея – показати Україну такою, якою її бачить птах з висоти свого польоту. Такою, якою ми її любимо і знаємо: з її неповторними луками, родючою землею, лісами, ріками, унікальними флорою і фауною. У костюма також є своя “зелена ідеологія”, яка закликає всіх українців пам’ятати, що ми повинні щодня змінювати себе і свої звички, берегти природу, щоб наші нащадки могли побачити Україну такою ж прекрасною”, – пояснила Анастасія Суббота. 

Авторами сукні є дизайнери зі студії SVITLO, які вже четвертий рік поспіль допомагають переможницям Міс Україна Всесвіт вражати експертів та глядачів престижного конкурсу краси. Вбрання Анастасії Субботи важить 28 кілограмів, а над його створенням працювали 10 людей упродовж майже 3 місяців.