Україна підписала угоду про безвізовий режим з Маршалловими Островами. Про це повідомило посольство України у США на своїй сторінці у Фейсбук.

У відомстві зазначили, що українцям достатньо мати дійсний український закордонний паспорт, щоб без віз протягом 180 днів перебувати на території Маршаллових Островів (за умови, якщо одне перебування не буде перевищувати 90 днів підряд).

“Маршаллові Острови – це держава, яка знаходиться посередині самісінького Тихого океану між Гаваями та Філіппінами і перебуває в асоціації зі Сполученими Штатами Америки. Відтепер українцям достатньо мати дійсний український закордонний паспорт, щоб абсолютно вільно без віз протягом 180 днів (за умови, якщо одне перебування не буде перевищувати 90 днів підряд) з моменту в’їзду знаходитись на території Маршаллових островів. Угода набере чинності після виконання сторонами внутрішньодержавних процедур”, – йдеться у повідомленні.

Угода набере чинності після виконання сторонами внутрішньодержавних процедур.

Додамо, що цьогоріч  Україна піднялася у світовому рейтингу паспортів, зайнявши 43 місце з показником у 126 країн, в які українці можуть потрапити без віз.

Цікаво

Республіка Маршаллові Острови фактично перебуває під контролем і юрисдикцією США.

Архіпелаг, на якому розкинулася республіка, включає в себе 5 островів і 29 атолів.

Маршаллові Острови відкрили 1526 року.

Площа суші цієї держави становить близько 181 квадратного кілометра.

На двох атолах проводилися випробування ядерної зброї.

Дороги з твердим покриттям є тільки на двох найбільших атолах архіпелагу.

Максимальна висота Маршаллових островів над рівнем моря становить десять метрів.

Саме тут, на атолі Кваджалейн, розташована найбільша у світі лагуна.

У північній частині архіпелагу панує настільки посушливий клімат, що опадів там випадає приблизно стільки ж, скільки в американських пустелях. На Маршаллових островах дві офіційні мови маршалійська і англійська.

Валюта Республіки – долар США.