Організацією 65-го пісенного конкурсу Євробачення займаються Нідерланди. Ця країна перемогла на шоу в 2019 році та готова приймати гостей із 41 держави. Наразі організатори презентували гасло шоу «Open Up», що в перекладі означає “відчиняй”, та символічний логотип. Про це повідомляють на сайті оргкомітету.

Як йдеться у повідомленні, у конкурсі на розробку логотипу взяли участь 11 голландських агентств, переможцем обрали агентство CLEVER°FRANKE.

Символ Євробачення-2020 розробили на основі трьох попередніх. Автори логотипу із компанії Frans Schupp взяли до уваги розробки 1970, 1976 та 1986 років, коли конкурс проводився у Нідерландах. Символічно вони зобразили малюнок круглим та поєднали прапори всіх країн-учасників шоу.

На логотипі видніється і українська символіка – блакитно-жовтий стяг. Прапори на новому логотипі конкурсу з’являються у порядку приєднання держав до шоу.

Нагадаємо, пісенний конкурс відбудеться в Роттердамі з 12 по 16 травня 2020 року.

Коли стане відомо, хто представлятиме Україну

Національний відбір на пісенний конкурс «Євробачення-2020» стартував 16 жовтня. І цього року він проходитиме за оновленими правилами. Відповідно до них, учасником Національного відбору може бути виконавець або колектив, який не здійснює концертної діяльності на території РФ із 2014 року, не планує та не анонсує її під час конкурсу й до фіналу Євробачення, а також не в’їжджав на територію Криму з порушенням законодавства України.

Відбір складатиметься з трьох етапів: всеукраїнський онлайн-збір анкет триватиме до 25 грудня, телевізійні півфінали – 8 і 15 лютого. Фінал, під час якого українці дізнається імя виконавця, який представлятиме  нашу країну на Євробачення-2020, відбудеться 22 лютого.

Музичним продюсером національного відбору залишається Руслан Квінта, креативна продюсерка — Наталя Франчук, ведучий прямих ефірів — Сергій Притула.

Maruv після звинувачень у співпраці з російським шоубізом відмовилась представляти Україну на Євробаченні 2019

Нагадаємо, у цьогорічному Євробаченні Україна не брала участі через те, що Maruv, яка перемогла у нацвідборі, відмовилася підписувати контракт про участь у Євробаченні. Співачку розкритикували за те, що вона їздила виступати до Росії і має заплановані концерти там у майбутньому.