Інтерактивна англомовна виставка «Franko from A to Z», яка за принципом абетки розповідає про Івана Франка, Україну, Львів, місяць успішно мандрувала Європою. Вона побувала у чотирьох європейських столицях: Будапешті, Відні, Любляні та Загребі. І ось нарешті її побачили львів’яни.

Виставку-лабіринт можна побачити у Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка, Домі Франка.

А все розпочиналось із абетки-енциклопедії «Франко від А до Я», яка вийшла 2016 року у Видавництві Старого Лева і стала справжнім бестселером, найкращою пізнавальною книжкою року. Згодом цей авторський проєкт франкознавців Богдана та Наталі Тихолозів у художньому оформленні творчої майстерні «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів) перетворився на мобільну виставку «Franko from A to Z», яка розповідає про генія української культури Івана Франка європейськими мовами та сучасними візуальними засобами.

Проєкт «Franko from A to Z» – це інтерактивна англомовна виставка-лабіринт, яка за принципом абетки презентує культову постать Івана Франка, Львів як місто літератури та знакові феномени української культури для широкого загалу європейської спільноти.

Виставка-лабіринт супроводжується англомовними та німецькомовними каталогами, екскурсіями, публічними лекціями про творчу спадщину та постать Івана Франка в контексті міжкультурного діалогу між країнами-сусідами.