Шлях до здорового кольору обличчя починається із харчування. Насамперед важливо їсти регулярно, тоді травна система в потрібний час виділяє кількість шлункового соку, достатню для перетравлення їжі, і все працює, як годинник. Крім того, варто внести корективи в раціон – колір обличчя стає свіжішим, якщо харчування багате на клітковину (вона міститься в овочах, фруктах, зелені, неочищених злаках), а також на вітаміни А і Е (містяться в рослинних оліях, яйцях, птиці, рибі). Загалом їжа повинна бути повноцінною, містити весь комплекс вітамінів.

Ще один помічник здорового кольору обличчя – заняття спортом, фізична активність.

Пам’ятаєте фразеологізм «кров з молоком»? Це коли шкіра сяє, має здоровий вигляд і свіжий рум’янець! 

Здоровий колір обличчя – показник не тільки краси шкіри, але й здоров’я загалом. Тому якщо шкіра раптом «змінила забарвлення», слід занепокоїтися.

Раптове пожовтіння шкіри може свідчити про проблеми з печінкою, жовчним міхуром, підшлунковою залозою, а почервоніння сигналізує про порушення роботи серця і судин або інфекції.

Якщо шкіра має синюватий відтінок, можна запідозрити кисневе голодування, а це наслідок поганої роботи легень; коричнюватий – не все гаразд з нирками. Землянисто-сірий колір шкіри провокують проблеми з травленням, зеленуватий свідчить про отруєння, онкологічні захворювання.

Догляд за чутливою шкірою від SOТHYS! 

Концепція краси, в центрі якої – результат.

Чутливий тип шкіри сьогодні трапляється дуже часто. Важливо знати, що це явище не успадковане, а набуте. Такою шкіра обличчя стає через неправильний догляд, нездорове харчування або перенесені шкіряні захворювань. Візуально вона здається сухою, трішки блідою, зі слабко вираженими порами. Однак на ній можуть бути помітні нерівності, шорсткість, а також лущення.

Чутлива шкіра обличчя потребує мінімального догляду – зволоження, яке захистить від негативного зовнішнього середовища. Спеціально для цього компанія Sothys cтворила лінійку органічних засобів для догляду за чутливою шкірою обличчя, яка не містить шкідливих консервантів, ароматизаторів та спирту. Ця серія косметики поєднує в собі зволожувальні і живильні комплекси, які забезпечують шкірі легкий, але ефективний догляд, заспокоюють і підсилюють її власні захисні функції. Секретні компоненти лінійки, що роблять її незамінною для чутливої шкіри – алантоїн, який знімає роздратування і пом’якшує шкіру, та запатентований біотехнологічний комплекс, зменшують чутливість шкіри, сприяючи її кращій адаптації до зовнішнього середовища.  

Ніжний гомаж дбайливо очищає шкіру, сприяючи клітинному оновленню, і при цьому зволожує і пом’якшує її. Його дію посилює заспокійлива SPA-маска з текстурою воску, що тане. А завершує приємну процедуру оксамитовий SPA-крем для щоденного догляду. Результат – оновлена, зволожена і більш стійка до впливу зовнішніх факторів шкіра.