Найвідоміший у світі експерт з кольору Pantone визначив головний колір нового 2020 року. Ним стане “класичний синій”, повідомляють на  сайті Інституту.

“Час, в який ми живемо, вимагає віри і впевненості, а” класичний синій” – символ спокою і довіри, на нього завжди можна покластися”, – прокоментувала вибір кольору року виконавчий директор Pantone Леатріс Ейсман.

Трендовими будуть усі відтінки, пов’язані з “природою, спокоєм і комфортом”. На думку спеціалістів інституту кольору, трендовими стануть різні відтінки зеленого, океану, “гірський блакитний”.

View this post on Instagram

Gentle Breeze by @teresacfreitas

A post shared by PANTONE (@pantone) on

Нагадаємо, 2019 року трендовим кольором був “Живий корал”. 

Перш ніж обрати колір року, у Pantone аналізують світові тенденції – індустрію розваг, моду, мистецтво, дизайн, подорожі та навіть соціально-економічні умови. На обрання кольору також можуть впливати нові технології та матеріали.

Кейт Міддлтон часто віддає перевагу різним відтінкам синього у своєму гардеробі.

Додамо, що синій колір символізує спокій і врівноваженість. Людину, що віддає перевагу такому кольогру, можна характеризувати такими словами як надійний, поміркований, обов’язковий, уважний. В абсолютної більшості людей синій колір асоціюється з небом і морем (водою).

Навколишні синій колір сприймають позитивно, він налаштовує на позитивний спілкування. Тому більшість підприємців і бізнесменів приходять на ділові угоди в костюмах саме цього кольору. Синій є одним з головних в колірному спектрі завдяки своїй універсальності.