У компанії Google розповіли, які пошукові запити у 2019 році були найпопулярнішими в пошуковику.

Найпопулярнішим пошуковим запитом 2019 року в Google Україна стала “Гра престолів 8 сезон”, повідомляють у прес-релізі Google. Другий за популярністю запит – “Зеленський”, а на третьому місці – “Юлія Началова”.

Крім того, українських користувачів Google цікавили результати виборів в Україні і дебати кандидатів у президенти, новини про Анастасію Заворотнюк, серіал “Чорнобиль” і конкурс “Євробачення 2019”.

У категорії “Персона” українці найчастіше шукали інформацію про Володимира Зеленського, Анастасію Заворотнюк та Петра Порошенка. Також користувачі Google цікавилися артистами MARUV, Потапом і Біллі Айліш.

Серед людей, які померли 2019 року, найбільше запитів було про російську співачку Юлію Началову, реп-виконавця Децла і фешн-директора московського ЦУМу Аллу Вербер.

В категорії “Фільми” 2019-го українці найчастіше шукали в Google психологічний трилер за мотивами коміксів “Джокер”. Також до списку найбільш популярних фільмів за версією користувачів Google Україна потрапили “Захар Беркут” і “Одного разу в Голлівуді”.

У 2019 році користувачі хотіли дізнатися, що таке томос, подагра і формула Штайнмаєра. Намагалися з’ясувати, як зробити Інстаграм темним, як перевірити себе в списках виборців і як їсти авокадо. А також цікавилися, чому падає долар, чому Зеленський не прийшов на стадіон і чому в Києві туман.

Відзначили у компанії також і збільшення україномовних запитів.

“Запитів українською мовою стає все більше й більше”, – заявив представник Google у Східній Європі Дмитро Шоломко.