Фото зроблене в Карпатах і привертає увагу до забруднення довкілля.

У Тбілісі, в Національному музеї Грузії, на виставці NATIONAL GEOGRAPHIC Georgia відбудеться презентація фотографії «Планета чи Пластик?» львівського фотомитця Артура Абраміва.

Про це повідомив сам фотограф на своїй сторінці у Фейсбук.

Світлина увійшла у двадцятку найкращих фотографій на тему «Планета чи Пластик?» за версією NATIONAL GEOGRAPHIC Georgia. Участь у висвітленні цієї теми брали фотографи з різних країн. Артур Абрамів став єдиним українцем, чию роботу вибрали до проекту.

Відбір здійснювали редактори центрального National Geographic і редактори NatGeo Грузії. Фотокадри переможців будуть надруковані в журналі National Geographic Georgia.

Світлину зроблено в Українських Карпатах, і вона привертає увагу до забрудненості довкілля, до тієї кількості сміття, яку залишають за собою недобросовісні туристи.

Меседж фотороботи  в тому, що кожен з нас може докласти зусиль, щоб запобігти екологічній катастрофі, пояснює Артур Абрамів.

«Більшість фотографів констатують факт катастрофічного впливу пластику, на мою думку це не до кінця стимулює до дій. Тому я вирішив показати, яким чином кожен з нас може докласти зусиль для вирішення цієї катастрофи. Я сфотографував, як ми з дружиною, йдучи по Карпатах, збираємо по дорозі сміття. Ми прибираємо не лише за собою, але й за недобросовісними туристами котрі були перед нами. На мою думку, якщо 50% людей на землі робили б те саме, то картина була б набагато позитивнішою!
Я намагаюся внести свій внесок у глобальну проблему, з якою стикається наша земля», – написав фотограф.

“На цій фотографії я зображую активну дію – щоб змінити нашу планету, потрібно лише кілька хвилин. Це не так складно. Як люди ми так багато беремо від нашої планети, і ми також можемо віддати трохи і їй. Тому давайте діяти!” – додав Артур Абрамів.

Нагадаємо, раніше фоторобота львівського професійного фотографа Артура Абраміва на тему «Планета в Балансі» увійшла у 25 найкращих фотографій з усього світу за версією National Geographic YourShot.