Пісня стала офіційним саундтреком до романтично-фентезійної стрічки “Віддана”, знятої за романом Софії Андрухович.

Колаборація двох українських співачок – поп-діви Тіни Кароль  та рок-діви Юлії Саніної стала справжньою прикрасою стрічки.

«Ця пісня – своєрідний жіночий маніфест, жіноча мантра про силу нашого сестринства. І було важливо виконати її саме дуетом з іншою виконавицею – сильною, талановитою, співучою», – розповідає Тіна.

««Вільна» не схожа на творчість THE HARDKISS, не схожа на пісні Тіни Кароль. Це щось зовсім інакше, у чому ми поєдналися. І мені імпонує, що це не просто сингл, це – частина масштабного проєкту. Що вийде фільм і люди матимуть додатковий бекграунд, який підсилить пісню, а пісня, звичайно, по-новому розкриє фільм», – зазначає Юлія Саніна.

Над кліпом «Вільна» працювала режисерка фільму «Віддана» Христина Сиволап, а оператором став Юрій Король.

Стрічка “Віддана” за романом Софії Андрухович “Фелікс Австрія” вийде у широкий прокат 16 січня  2020 року.

Роман “Фелікс Австрія” написаний 2014 року і отримав відзнаку “Книга року BBC”.

Дія роману відбувається у місті Станіславові кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах “щасливої Австрії”, в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Роман перекладено німецькою, польською, чеською, угорською, хорватською, французькою мовами; книжка стала лауреатом багатьох українських та закордонних премій та отримала чимало відзнак та нагород.

Софія  Андрухович — українська письменниця, перекладачка й публіцистка. Народилася в Івано-Франківську в родині письменника Юрія Андруховича. Більше читайте тут: