Ним стане американський трубач та композитор Кріс Ботті.

Кріс Ботті виступить 27 червня 2020 на сцені ім. Едді Рознера.

З моменту виходу альбому «When I Fall In Love» (2004), Кріс Ботті став одним із найпопулярніших американських інструментальних виконавців. За цією платівкою послідувала низка успішних релізів та у 2012 році його альбом «Impressions» одержав Греммі у номінації “Кращий поп-інструментальний альбом”. На рахунку Кріса Ботті понад 4х мільйонів проданих платівок.

Протягом останніх трьох десятиліть Ботті записувався та виступав з такими зірками як: Стінг, Барбра Стрейзанд, Тоні Беннетт, Леді Гага, Джош Гробан, Йо-Йо Ма, Майкл Бубле, Пол Саймон, Джоні Мітчелл, Джон Мейер, Андреа Бочеллі, Джошуа Белл, Стівен Тайлер (Aerosmith) і навіть Френк Сінатра.

Кріс Ботті перебуває у гастролях у середньому 300 днів у рік та мав честь виступати в найпрестижніших залах світу, серед яких: Карнегі-хол, концертний зал Голлівуд-боул, оперний театр в Сіднеї і театр «Сан-Карло» в Італії.

Leopolis Jazz Fest – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в Україні  в останні вихідні червня. Перший фестиваль відбувся в 2011 році. Щорічно фестиваль відвідує понад 100  тисяч гостей з України та іноземних країн. У 2016 році фестиваль був визнаний поважним британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи. Трансляцію концертів фестивалю у Європі здійснює всесвітньо відомий телеканал Mezzo. У 2020 році фестиваль святкує 10-річчя.