Звучатимуть колядки в електротранспорті з 25 грудня по 19 січня.

Цьогоріч під час новорічно-різдвяних святкувань у місті працюватиме Львівське різдвяне радіо. Слухати його буде можливість у міському електротранспорті, а також у мережі Інтернет. З нагоди Різдва, традиційно лунатимуть українські колядки у виконанні «Піккардійської терції», Оксани Мухи, гурту Troye zillya, привітання, а також «теплі» різдвяні історії від відомих українців, зокрема Соломії Чубай, М’яти, етно-гурту «Курбаси», LEONVOCI, Назара Савка, Лілії Ваврін, ХАС, дизайнерки Олени Даць, письменниці Ярини Винницької. Про це повідомляють у прес-службі Львівської міської ради.

Свою роботу радіо розпочне з 25 грудня, і працюватиме до завершення святкового різдвяного періоду. Окрім традиційного виконання, у різдвяному плейлисті прозвучать і сучасні обробки та інтерпретації.

Додамо, що колядки у трамваях у Львові звучатимуть уже шостий рік поспіль. У минулі роки лунали колядки від Софії Федини, гурту «Troye Zillia», співака Даниїла Остюка.

«Ми маємо багато позитивних відгуків від наших пасажирів. Люди до нас телефонують і запитують, чи увімкнемо ми знову колядки. Це подобається як дітям, так і дорослим львів’янам та гостям міста, тому що це наш галицький колорит, ми маємо чим похвалитися: є багато варіантів та обробок пісенної лірики від молодих сучасних виконавців», — кажуть у ЛКП «Львівелектротранс».