Прагнення до внутрішньої свободи, довіри один до одного – це цінності, які зараз важливо берегти.

Для мене є великою цінністю, коли життя наповнене змістом і місією. Ми – ковалі свого щастя, тобто лише ми самі відповідаємо за своє життя. Не Президент, не депутати, не директор на підприємстві, не менеджер, не підлеглий, не сусід, не чоловік чи дружина, не діти. Лише я відповідальна за всі удачі й виклики, які є в моєму житті. Тоді життя виглядає, як монета: з одного боку – відповідальність, з іншого – цілковита свобода. Людина сама обирає шлях, яким іде. Для мене особисто свобода є дуже важливою!

Роби все, що можеш, там, де ти є, використовуючи все, що знаєш.

Якщо говорити про мене, як людину в державі, то для мене головне – бути чесною зі собою у своїх діях, тому що, ми на прикладі своєї країни побачили, що боротьба за всяку ціну за щастя простого народу на щастя простого народу не діє. Ми бачимо, що боротьба за певний формат благополуччя за будь-яку ціну теж далеко не всім приносить щастя. Я віддаю себе справі, якою б могла не займатись, але результат є важливий для інших. Його цінність не в миттєвій віддачі, а у величезному джерелі енергії та внутрішній силі, які з’являються з часом від простого розуміння того, що ти потрібна і корисна. 

Бути собою – це єдиний спосіб досягти успіху. І при цьому не має значення, хто ти – чоловік чи жінка.

Хоча у нас інший світогляд, ніж у чоловіків, ми доповнюємо їхню думку, аби вона була більш довершеною. Історично склалося так, що жінки відігравали ключову роль у розвитку суспільства. Хотілося б, щоб жінок-лідерок ставало більше саме в політикумі. Я вважаю, що жінки можуть зробити дуже багато і мають потужний вплив, а особливо коли відчувають підтримку, силу чоловіка і мають серце і чуйність жінки.

Тетяна Бей – депутат Львівської обласної ради, голова комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації, засновниця Благодійного фонду Тетяни Бей «З любов’ю до людей»