У житті кожної людини настає момент, коли вона відчуває певний застій. Такі думки відвідують багатьох людей, тільки вирішують це питання не всі. Більшість розуміє необхідність змін, але боїться зробити крок, тому що дороги попереду не видно. І продовжує далі занурюватися в рутину. Хтось боїться реакції навколишніх: сім’ї, колег, друзів. А хтось боїться помилитися, бо не знає чого очікувати.

Кожному з нас інколи потрібне перезавантаження, особливо якщо не завжди виходить стежити за власним способом життя, відчуттями та емоційним станом.

Яна Стрельбецька – сертифікований майстер Sertificate of Science вищої категорії наук Theta Healing Institute USA, тренер, медик (ЛНМУ)

Чому ж відбувається вигорання? Це відчуття, коли людина виснажена морально, розумово і фізично. Складно прокидатися вранці, починати трудову діяльність, важче зосередитись на обов’язках, робочий день розтягнений, а продуктивність на нулі. Люди в такому стані стають дратівливими, вразливими, опускають руки через перші невдачі. Дуже важливо помітити це ще на початку, щоб не довести себе до нервового зриву. Якщо ж нічого не робити, стан може погіршитись.

Що означає розібратися в собі? І для чого це робити? Для того, щоб мати можливість свідомо будувати своє життя, скеровувати його у потрібне нам русло.

Люди, які знають відповідь на питання, хто я і що мені потрібно від життя, живуть простіше і спокійніше, бо їм зрозуміло, куди йти і що необхідно зробити. Для того щоб упоратися з власною лінню, потрібно спочатку з’ясувати її причини. Чому я не можу змусити себе робити зарядку чи прибрати, поїхати на відпочинок чи почати нове життя?

Розібратися в собі – означає зробити перший крок, щоб усвідомлено і цілеспрямовано змінити своє життя на краще. Якщо підійти до цього питання свідомо, позитивні зміни у вашому житті не змусять себе чекати.

Чи замислювались ви над тим, що людина може сама керувати своєю поведінкою і своїм станом. Людина розуміє себе та спостерігає за власними думками, емоціями чи поведінкою. Ці унікальні здібності накладають на нас певні зобов’язання: усвідомлювати і пізнавати себе. Нам потрібно використовувати здобуті знання для свідомого управління собою, своїм тілом, власними емоціями та інтелектом. Людина, яка керує своїм тілом, своєю фізіологією, емоціями чи бажаннями, розумом – свідома людина. Для неї немає нерозв’язаних завдань і невирішених питань

Якщо людина вирішила змінити картину власного життя, значить вона не влаштовує її. Хочеться нових емоцій, відчуттів, вражень. Крім того, втратився зв’язок зі самим собою, зі своїм справжнім «я». Зміна обстановки та оточення змушують по-іншому подивитися на багато речей, відбувається переоцінка себе. Коли людина опиняється на порозі рішення змінити своє життя – це означає, що людина втратила саму себе, в якийсь момент відвернулась від своєї сутності. Тому що було зроблено стільки помилок, що залишається лише змінити світогляд і саме життя.

У житті важливо знаходити радість у буднях, бачити красу в простих речах, навчитися ловити момент і проживати його.

Навчіться розслаблятися. Не порівнюйте себе з іншими, успішнішими. Радійте чужим успіхам. Не сваріть себе за невдачі, а сприймайте їх як частину життя. Частіше хваліть себе, нагадуйте собі про свої позитивні сторони. Навчіться насолоджуватися життям. Знайдіть собі заняття чи хобі до душі. Прогулянки, заняття фітнесом чи танцями, відвідування музеїв або театру, малювання – усе це допоможе відчути задоволення від життя. Потрібно любити себе і приймати себе незалежно від успіхів.

Проста, але дуже дієва порада – більше усміхайтесь. Починати з усмішкою ранок, закінчувати усмішкою день. Мозок вироблятиме дофамін – гормон радості і задоволення. Будь-яка маска рано чи пізно приросте до обличчя, а сміх продовжує життя.

Однією з найпотужніших енергетичних цілительських технік у світі є тета-хілінг, що в перекладі означає «theta» – частота мозку, «healing» – зцілення. Це технологія зцілення розуму, душі і тіла на енергетичному рівні та на рівні ДНК. Методику винайшла американка Віана Стайбл. В Японії її викладають на державному рівні.

Theta healing дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для зцілення себе та інших людей. Це зцілення психологічного, фізичного та душевного стану людини. У тета-стані ваша свідомість розширюється і змінюється сприйняття світу. Наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі різної частоти. Наприклад, під час активного спілкування частота випромінювань становить 12-40 Гц, це бета-хвилі, а під час засинання – 4-8Гц, це так звані тета-хвилі. Це стан, де ми перебуваємо між свідомим і несвідомим, у цьому стані ми можемо переписати ті програми і переконання, які руйнують нас, приводять до захворювань та непорозумінь. Це душевні травми, генетичний вплив та соціум. У тета-стані все неможливе стає можливим, людина може впливати на навколишній світ силою свого наміру чи думки і зцілювати себе та інших людей. Наш мозок, як комп’ютер, який складається з великої кількості переконань, що закладені глибоко у підсвідомості і які впливають на якість нашого життя. Замінивши негативні програми, людина усвідомлює, що з нею відбувається, звідки це йде (як правило з дитинства) і для чого це потрібно. Коли людина навчиться жити по-новому, створить нові нейронні зв’язки, трансформація відбудеться миттєво!

Тета-лікування – це не тільки здоров’я, це і гармонійні стосунки з партнером та рідними людьми, фінансове благополуччя, усвідомлення свого призначення та позитивні зміни у всіх сферах життя. Я точно знаю, що кожна людина може оволодіти цими знаннями, прийшовши на навчання, і зробити свій світ кращим, щасливішим і цікавішим.

Даруйте любов і радість собі і людям. Говоріть компліменти, усміхайтесь, вчіться бачити хороше навколо.

Вірте в диво, і воно обов’язково станеться!