Олена Жеребецька – випускниця Львівської національної академії мистецтв, старший викладач кафедри книжкової та станкової графіки Української академії друкарства, член Національної спілки художників України та Спілки дизайнерів України. Учасниця міжнародних і всеукраїнських виставок, пленерів, благодійних аукціонів. Її твори зберігаються у приватних колекціях України, Польщі, Франції, Великобританії, Америки.

Авторський проєкт Олени Жеребецької «Осінні конверсації» – це роздуми, мрії, сподівання, спокуси, обрамлені у фантастичне квіткове розмаїття осені та зігріті теплом безкрайньої мистецької душі.

Художниця охоче ділиться авторськими враженнями, візуалізованими в колористичній та образно-композиційній площині. Романтичні квіткові сюжети, теми і мотиви захоплюють глядача багатими асоціаціями. У поєднанні з квітучим різнобарв’ям декоративні фантазійні елементи вдало доповнюють формально-асоціативні твори.

В авторському стилі художниці спостерігаємо певні зміни. Поруч з ахроматичними сюжетами із яскравими кольоровими акцентами, які ще донедавна панували у більшості творів мисткині, з’являється експресивність кольорової палітри, яку авторка насичує сміливими яскравими мазками та застосуванням різноманітних фактурних ефектів.

Енергетичний стрій малярських робіт Оленки Жеребецької надзвичайно позитивний, як і сама авторка. Вона впевнено та оптимістично крокує життям, відкриваючи для себе щораз нові таємниці, чи то особисті, чи мистецькі. Тож, насолоджуючись живописними конверсаціями цьогорічної осені, не можемо не погодитись з Оленкою, що «життя прекрасне і дивовижне»!

Ольга Луковська, доктор мистецтвознавства