Днями на своїй сторінці в Інстаграм Андре Тан розповів, як виглядати стрункою навіть маючи кілька зайвих кілограмів, пише 24 канал.

«Є три “фішки”, які повинна знати кожна жінка», – поділився Андре Тан. 

Монохромні образи

За словами дизайнера, головним трендом сезону є монолуки. Вбрання однакового кольору не тільки додає розкоші образу, але й може допомогти приховати зайві кілограми. 

“Ідеально приховують зайві кілограми монолуки, коли ви одягнені в одній кольоровій гамі. Самі подумайте, це ж добре, коли вам не треба заморочуватись і підбирати щось до чогось. Все купили в одній гамі, можна, щоб 2-3 відтінки відрізнялись, і ви будете “Міс стрункість року”, – розповів Андре Тан.

Біла сорочка

Колись легендарний Карл Лагерфельд говорив: “Якщо ви запитаєте мене, що я понад усе хотів би створити в моді, я б відповів: “Білу сорочку”. Для мене сорочка – основа усього. Все решта приходить потім”. Такої ж думки і Андре Тан, який радить внести цей елемент гардеробу у базові речі. А у поєднанні з легінсами, джинсами чи спідницею-олівцем сорочка завжди допоможе приховати зайву вагу.

Сорочка. Рукави можна закотити, зробити її більше oversize і трішки відкинути назад. З вузькими легінсами, спідницею-олівцем чи джинсами це завжди виглядає добре. Тому мінус 10 років і мінус 10 кілограмів вам точно забезпечено,
– зазначив Андре Тан. 

Чорний костюм

Окрім цього, як переконує дизайнер, “чорний костюм з підплічниками і штани зі стрілками дозволять вам їсти все, що завгодно”.