Легендарному акторові було 103 роки.

Про смерть легендарного актора повідомив його син Майкл Дуглас у своєму акаунті в Instagram. Майкл зазначив, що ні для кого не секрет, що його батько був легендою в світі кіномистецтва.

“З величезним сумом я і мої брати оголошуємо про те, що Кірк Дуглас залишив нас сьогодні у віці 103 років. Для світу він був легендою, актором з золотого століття кіно, які жили в його золоті роки, гуманітарних діячем, чия прихильність до справедливості і причини, за якими він вірив у неї, встановлюють стандарт для всіх нас”, – написав Майкл.

Одним із провідних акторів Дуглас став на початку 1950-х Дуглас стає одним з провідних акторів. В основному він грав крутих хлопців, героїв вестернів, поліцейських. У 1949 році Дугласа вперше номінувала на головну світову кінопремію: на екрани вийшла драма-нуар “Чемпіон” канадського режисера Марка Робсона, де Кірку довірили головну роль.

Улюбленою роллю в кіно Кірк Дуглас називав роботу у вестерні “Сміливці самотні”, де він зіграв ковбоя. Відзначимо, що в 60-их глядачам трохи набридли образи ковбоїв і Кірк виявився трохи не у справ.

Кірк Дуглас зіграв більш ніж в 80 фільмах, серед яких “Туз у рукаві” (1951), “Злі й гарні” (1952), “Жага життя” (1956), “Стежки слави” (1957), “Вікінги” (1958).