Трускавець – це гостинне містечко, яке розкинулося в передгір’ї Карпат, одне з найкращих європейських центрів відпочинку і здоров’я, найбільший бальнеологічний курорт Західної України, що славиться цілющими джерелами мінеральних вод. У самому центрі Трускавця, поряд з віковим екопарком «Адамівка», розташований лікувально-діагностичний реабілітаційний центр «Мед Палас», до інфраструктури якого входять діагностичний центр, водолікарня, лабораторія та SPA-центр. «Мед Палас» спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань сучасного світу: зайва вага, порушення обміну речовин, порушення сну, синдром хронічної втоми і харчова алергія, зниження потенції, а також цукровий діабет, хвороби нирок, сечовивідних шляхів тощо.

Медичний центр «Мед Палас» надає не лише широкий спектр процедур апаратної фізіотерапії, гідротерапії і бальнеотерапії, а й забезпечує можливість проведення близько 350 видів діагностики та пропонує відкрити wellness світ у SPA-центрі.

SPA-центр – це не просто набір приємних процедур, а цілий ритуал, спрямований на ревіталізацію, омолодження, поліпшення тонусу, стану шкіри, активізацію обмінних процесів організму. Понад 20 видів масажів, гідромасажів, грязелікування, пілінги, манікюр і педикюр зі спеціальними аромаоліями, різноманітні ванни, процедури для обличчя і тіла та багато іншого – для вашого задоволення. SPA-центр пропонує широкий вибір сучасних процедур естетичної медицини, а саме: плазмоліфтинг, озонотерапія, мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика, мезонитки, карбоксетерапія. Апаратна косметологія, б’юті процедури для обличчя і тіла, які творять дива у протистоянні кисневому і вітамінному голодуванню і зневодненню, допомагаючи шкірі впоратися з несприятливими факторами.

Кожен гість зможе відчути на собі всі переваги найсучасніших технологій корекції фігури і лікування целюліту: технології VITALASER і Lumicell Wave 6, Icoone.

Крім гами приємних відчуттів, ці процедури корисно впливають на нервову та імунну системи, покращують функції внутрішніх органів і організму загалом та дарують заряд хорошого настрою та бадьорості.

На території SPA-центру розташований спортивний басейн довжиною 25 м з температурою води 25-27 °С, два басейни довжиною 9 і 12 м, 4 ванни джакузі з температурою води 27 °С і 34 °С, тренажерний зал та фітобар. До послуг гостей цілий світ саун: інфрачервона, фінська з обробкою з канадського кедра, римська парна, російська лазня, хамам – будь-яка з них зніме втому, заспокоїть та поліпшить сон.

Комфортне проживання гостям пропонує готель Mirotel Resort & Spa 5* – місце бездоганного сервісу, безмежного задоволення й абсолютного комфорту, в якому максимально враховані потреби та інтереси кожного гостя. Комфортний номерний фонд зі 184 номерів різних категорій, ресторани, бари, дитячі ігрові кімнати та власний бювет з п’ятьма мінеральними водами.

SPA-ритуали і Wellness-програми у поєднанні з п’ятизірковим відпочинком у готелі Mirotel Resort & Spa допоможуть вам отримати заряд молодості і позитивної енергії!