Престижну відзнаку присуджують видатним діячам за вагомий внесок у розвиток та популяризацію міста Львова

Запальні ритми, натхненні мелодії, ефектне світлове шоу та переповнений зал – 7 лютого у Львівській національній філармонії за участі Остапа Поповича (труба), Академічного симфонічного оркестру філармонії та диригента Володимира Сивохіпа відбувся концерт «JaZZ & LoVE & FiRE»!

На гостей очікувало чимало приємностей й несподіванок. Першою з них стало те, що концерт вів Володимир Сивохіп: він розповідав про кожен твір програми, ділився історіями із особистого життя, філармонії, а також гастрольних поїздок оркестру.

Два відділи концерту поєднали композиції американського композитора Джорджа Гершвіна (Кубинська увертюра, Рапсодія у стилі блюз, Американець в Парижі) та мексиканського митця – Артуро Маркеса (Конґа нового вогню, Данзон №2). Зовсім по-новому прозвучала знаменита Рапсодія в стилі блюз Дж. Гершвіна, адже музиканти виконували її у транскрипції для труби та оркестру (солював Остап Попович).

Почесну відзнаку Володимирові Сивохіпу вручив міський голова Андрій Садовий

Справжнім бонусом стало виконання уривку із музики до фільму «Новий кінотеатр „Парадізо“» (1988) Енніо Морріконе.

Кожен твір програми доповнювали різноманітні світлові ефекти, які органічно синхронізувалися із музикою, що звучала.

Загалом ця подія була надзвичайно важливою для генерального директора філармонії, адже у січні він святкував свій ювілей, а концерт 7 лютого став першим під його батутою у цьому році!

Після закінчення дійства Володимира Сивохіпа привітав міський голова Львова Андрій Садовий та вручив йому почесну відзнаку «Золотий Герб міста Львова»!

Фото: philharmonia.lviv.ua