Ексклюзивний італійський бренд ISHI вже понад 40 років є орієнтиром у професійній естетиці та красі. Стабільна та динамічна компанія, визнана лідером у вивченні та дослідженні натуральних активних інгредієнтів, ISHI створила, вперше у світі, біокосмецевтику – неймовірно натуральні формули з ефективністю та результатами, що значно перевершують традиційні косметичні засоби.

БІОКОСМЕЦЕВТИКА

Біокосмецевтика в розумінні ISHI означає «вільна від» і «вільна для»:

Вільна від… речовин, не сумісних з фізіологією шкіри або навколишнім середовищем. Екологічно чиста косметика, що означає значно більше, ніж натуральна, адже не містить штучних ароматизаторів і хімічних барвників і використовує тільки високоякісні інгредієнти, які відповідають високим вимогам бренду.

Вільна для… отримання максимальних результатів, використовуючи засоби з унікальними ароматами та розкішними текстурами максимальної дії і ефективності!

ФІЛОСОФІЯ ISHI

Основними критеріями, що визначають філософію біокосмецевтики, є:

максимальна концентрація активних інгредієнтів: у 5-7 разів більше, ніж у типовій професійній косметиці;

натуральні, складні та багатофункціональні формули фармацевтичного походження;

прості, але інтегровані методи комплексної та структурованої терапії, з унікальними інструментами для домашнього догляду.

МАЙБУТНЄ СЬОГОДНІ

Там, де традиційна естетика застаріла, переповнена і гіперконкурентна, продемонструвала всі свої межі, майбутнє потрібно шукати в природі, у своїй внутрішній силі та у можливості, завдяки науковому дослідженню, осягнути її великий потенціал.