Який він, ідеальний жіночий жакет? Думаю, для кожної жінки найідеальнішим є піджак коханого, який він турботливо та ніжно накидає їй на плечі у важливі моменти їхньої спільної історії. Нам, жінкам, це так подобається, що чоловічі елементи гардеробу стали невід’ємною частиною нашого щоденного та святкового стилю. Чоловічий піджак став не лише виявом турботи та вихованості джентльмена, а й повноцінним, дуже важливим та трендовим елементом сучасної жіночої моди.

Саме тому ми разом з Леонідом Мартинчиком створили чоловічий піджак, який ідеально підходить жінці і тому автоматично стає жакетом. Це наш маленький спільний початок, який наразі складається з двох фасонів жакетів – класичний від смокінга та класичний двобортний.

Ви можете накидати його просто на плечі на сукню сліп, можете поєднувати з гольфами чи короткими міні, сміливо перев’язувати поясом і одягати зовсім без нічого, як сексуальну сукню, з джинсами, довгими сорочками, велосипедками та топами. Ви можете абсолютно все, бо ви жінки…

Усі жакети з нашої маленької капсули розроблені і відшиті з піджаків Леоніда Мартинчика. Саме його піджаки стали нашим головним натхненням!

Цей жакет ідеально сідає і на чоловіка.

Ми дуже хотіли, щоб у вас був свій улюблений піджак, як і у вашого коханого.