Пізно ввечері 22 лютого стало відомо, що Україні на Міжнародному пісенному конкурсі 2020 представлятиме маловідомий гурт Go-A.

Що відомо про Go-A і з чим вони вирушать навесні до Нідерландів.

Гурт Go-A виник 2011 року  в Києві. І хоч вважається київським,  самі музиканти представляють різні куточки України: Катерина Павленко – з Ніжина, Тарас Шевченко – з Києва, Ігор Діденчук – з Луцька, Іван Григоряк – з Буковини.

Назва гурту Go-A розкладається на “Go” – “йти” та “А” – давньогрецьку “Альфу”, тобто першопочаток всього.

Першим треком, яким про себе заявили Gо-A, стала “Коляда”.

У листопаді 2016 року вони презентували свій дебютний альбом “#Ідиназвук”, що вийшов на лейблі Moon Records. Тоді ж Gо-A стали переможцями The Best Track in Ukraine, а їхня “Веснянка”, потрапивши в ротацію Kiss FM, шість тижнів очолювала хіт-парад 10 Dance. Зрештою, музиканти стали “Відкриттям року” премії Kiss FM. Навесні 2019-го цей трек потрапив у топ-10 іTunes Dance chart у Словаччині.

Свій музичний стиль учасники Go-A описують як поєднання українського автентичного вокалу, сучасних танцювальних бітів, африканських барабанів і потужного гітарного драйву.

Вперше в історії участі України на міжнародному конкурсі пісня конкурсантів звучатиме українською. Go-A змагатимуться за перемогу в Нідерландах з повністю україномовною композицією “Соловей”. Її автори – Тарас Шевченко та Катерина Павленко. 

На рахунку Gо-A – виступи на фестивалях “Джаз Коктебель”, “Країна мрій”, “Гогольфест”, “Трипільське коло”, “ART-Пікнік Слави Фролової”, Polyana Music Festival, Kyiv Open Air тощо та за кордоном – в Ізраїлі, Польщі, Білорусі. 

Додамо, що 65-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення 2020 відбудеться в травні в нідерландському місті Роттердам.

Традиційно конкурс пройде в три етапи. Перший і другий півфінали відбудуться 12 і 14 травня, в той час як гранд-фінал, в ході якого визначиться переможець, пройде 16 травня.