Зараз дуже модно бути здоровим, займатися спортом, слідкувати за своїм харчуванням. Але чомусь більшість людей у повсякденному житті дотримуються цих правил, відвідують спортклуб, займаються з персональним тренером, готують здорову їжу, а коли їдуть у відпустку, про все це забувають. Повертаються додому, привізши як сувенір три (а може, й більше) зайві кілограми, і знову біжать на тренування, щоб скоріше їх скинути.

Але ж відпочивати теж можна «здорово» (від слова «здоров’я»), віддавати перевагу корисним задоволенням, їсти здорову їжу, займатися спортом, підніматися на вулкани, ходити в походи, знайомитися з цікавими людьми, дізнаватися потрібну інформацію на лекціях.

Пропонуємо вам альтернативу – провести відпустку у фітнес-турі. Фітнес-тур – це групова подорож із професійним тренером, у якій є чіткий розпорядок спортивних активностей, поради з харчування, лекції на цікаві теми, екскурсійна та розважальна програма.

Головною метою фітнес-подорожі є змінити уявлення людей про відпочинок. Учасники фітнес-турів починають розуміти, що задоволення можна отримати від спорту на березі моря чи океану, походів у гори, катання на сапбордах, ігор у гарній компанії та спілкування з однодумцями.

У наших турах ми не тільки займаємося спортом. Якщо ми їдемо в іншу країну, то потрібно ознайомитися з її культурою, відвідати найкрасивіші об’єкти. Тому в програму часто включено екскурсії, дегустації традиційної кухні, лекції, майстер-класи з приготування місцевих страв.

Дуже гарною новиною для мешканців Львова є те, що туристична компанія «Тюлень» спільно з львівським тренером Анною Лащук створили фітнес-тури з насиченою тренувальною та екскурсійною програмою з вильотами з Києва або Львова.

Набір розпочато у Грецію на острів Крит.

З прямим перельотом зі Львова.

Дата подорожі: 28.05 – 03.06.2020

Це відпочинок, який точно вам запам’ятається! Ви проведете час з користю, потренуєтеся, дізнаєтесь багато нового, познайомитеся з цікавими людьми, набудете нових звичок.

Якщо ви хоча б раз поїдете у фітнес-тур, то це гарантовано стане вашою традицією.

У такі тури можна і навіть потрібно їхати всією родиною. Усім буде цікаво, до кожного учасника знайдуть підхід, кожному підберуть індивідуальний рівень навантаження на тренуваннях. На початку туру учасники обов’язково заповнюють анкету. Проаналізувавши відповіді, тренер коригує програму відповідно до індивідуальних особливостей учасників.

Для діток це також буде корисно, адже найкраща мотивація – приклад батьків. Якщо ви хочете привчити своїх дітей до спорту, то варіант займатися разом на березі моря чи океану в компанії інших учасників – безпрограшний!

Детальний опис турів та графік можна знайти у соцмережах:

Фейсбук: https://www.facebook.com/tulen2017

Інстаграм: https://instagram.com/tulen_travel/

На сайті: https://tu-len.com/uk/

Анна Лащук – головний тренер у Sharel Day Spa; Голова громадської організації «Здоровий спосіб життя», дипломований та сертифікований фітнес-тренер групових та персональних тренувань, чемпіонка International dance competition Leader.