Менш ніж місяць залишається до вручення Національної музичної премії YUNA-2020.  24 березня вся країна дізнається імена переможців премії. Напередодні генпродюсер премії Павло Шилько оголосив, хто стане ведучим YUNA цього року.

“Протягом року ми стежимо за професійними успіхами українських ведучих, щоб обрати, на нашу думку, кращого, – коментує Павло Шилько. – Кого більше любить публіка, хто тонко відчуває настрій, імпровізує і задає правильний тон події. Того, над чиїми жартами сміється весь зал, чиї висловлювання розлітаються на цитати в соцмережах і ЗМІ, а подача і образ максимально відповідають концепції церемонії”.

У 2020 році оргкомітет Національної музичної премії YUNA вдруге поспіль вибрав ведучим шоумена і телеведучого Володимира Остапчука, повідомляє видання «Сьогодні».

Володимир Остапчук вже готує нові жарти для церемонії нагородження YUNA

Ведучий натомість подякував  оргкомітету конкурсу і пообіцяв «влаштувати справжнє “прожарювання” для номінантів».

“Я дуже вдячний оргкомітету YUNA за довіру, – коментує Остапчук. – Проводити головну Національну музичну премію України, безумовно, велика честь, але й не менша відповідальність. Разом з командою ми вже активно готуємо несподівану і яскраву програму. А особисто я, звичайно, ще готую нові жарти і навіть планую влаштувати справжнє “прожарювання” для номінантів. Зірки, готуйтеся!”

«YUNA» — українська щорічна національна професійна музична премія. Абревіатура «YUNA» розшифровується як Yearly Ukrainian National Awards. Премія заснована 27 жовтня 2011 року. Співзасновниками премії є Павло Шилько та Мохаммад Захур. Генеральним продюсером премії є Павло Шилько. 

Традиційно YUNA збере тих, хто є найкращим на сьогодні на українській сцені. Нагороди буде вручено у номінаціях “Найкращий виконавець”, “Найкраща виконавиця”, “Пісня року”, “Альбом року”, “Відкриття року” та інших. Тріумфатори отримають на сцені статуетки YUNA з рук відомих теле- та радіоведучих, бізнесменів, продюсерів.

YUNA 2020 – це також ефектне шоу із пісенних номерів, які найсильніші артисти завжди готують спеціально для церемонії. Майже півтора десятка артистів заспівають свої хіти або попурі. Деякі з них з’являться на сцені у складі унікальних дуетів, створених теж ексклюзивно для цього свята. YUNA – це завжди неповторний концерт, в якому багато сюрпризів.

Особливим моментом, на який чекають і зірки, і глядачі, напередодні шоу стане червона доріжка. Сотні представників української індустрії розваг відвідають YUNA і покажуть свої наряди.

Імена номінантів Національної музичної премії YUNA 2020 – ТУТ.