Його капелюхи одягають Мадонна, моделі Джіджі Хадід і Кайя Гербер, співачка Жанель Моне, “ангели” Victoria’s Secret, українська телеведуча Катя Осадча, кримськотатарська співачка Джамала… Загалом бренд продається у понад 200 магазинах світу. І це лише початок!

Стиліст і дизайнер зі Львова Ruslan Baginsky заснував свій бренд сім років тому. У 2018-му отримав премію “Прорив року” на Best fasion awards і став найкращим визнаним дизайнером аксесуарів. Днями статтю про українця опублікувало видання The New York Times, пише Суспільне Око.


“Я ніколи не був у Нью-Йорку особисто, але здається тепер мене там непогано зустрінуть. The New York Times – найвідоміша газета в світі, і коли ми створювали бренд п’ять років тому ця публікація здавалась чимось абсолютно нереальним. Сьогодні ще раз доводимо – реально все, хай і звучить банально. go big or go home”, – поділився емоціями дизайнер.

Однією з головних своїх перемог Багінський називає появу Мадонни у його капелюсі з позначкою Made in Ukraine.

“В один прекрасний день ми отримали запит на виготовлення капелюха для зйомки Мадонни, яка до цього особливо ніде не знімалася впродовж кількох років. За ніч вручну розшили капелюх фразами з її пісні Beautiful Game, і ми просто тримали кулаки, щоб все їм підійшло“, – пригадує стиліст і додає, що фотосесія вийшла чудовою.

За словами дизайнера, команда робить чотири колекції на рік. Дві з них показує у шоу-румі в Парижі під час Тижня моди. Об’єм виробництва вимірюють тисячними тиражами.
Водночас сам дизайнер мріє про більше – відновити в Україні традицію носити головні убори, як це було модно на початку ХХ століття.

До слова, виробництво капелюхів Багінського працює в Україні. Стиліст запевняє, що для нього це важливо.

“Мені дуже важливо тримати виробництво в Україні. Йдеться про працевлаштування місцевих людей. Але це також про те, щоб показати стиль та культуру України світові», − підсумовує він.