25 березня на сцені Львівської національної філармонії виступить один із найцікавіших джазових вокалістів сьогодення Гжегож Карнас.

Гжегож Карнас працював з легендами польського джазу, а також з найкращими музикантами на європейській джазовій сцені. У 2006 та 2007 роках відбувся концерт на фестивалі джазових вокалістів в Брюсселі та в Кресте (Франція). Журі, критики та публіка звернули увагу на талант виконавця, що дало можливість його колективу гастролювати по всьому світі, в тому числу у Франції, Німеччині, Норвегії, Україні, Великобританії, Румунії, Молдові, Бельгії, Марокко, Данії, Венгрії, Швейцарії, Чехії , Азербайджані, В’єтнамі і Китаї, а також стати учасниками головних подій в світі джазу, наприклад Лондонського джазового фестивалю.

З 2008 року Гжегож Карнас виступає засновником і натхненником міжнародного фестивалю Voicingers. Низка його альбомів принесли йому успіх і дозволили стати невід’ємною часткою європейської джазової сцени.

«З  того моменту, коли голос Гжегожа Карнаса увійшов в звуковий пейзаж європейського джазу, найменше, що ми можемо сказати, що це ніби подих свіжого повітря увірвався через вхідні двері», – Джазовий журнал / Jazzman – Франція.

«Один із найцікавіших джазових вокалістів сьогодення, справжній оригінал!» – The New York City Jazz Record, США.

Разом з Гжегожом Карнасом у Львові заграє один з кращих контрабасистів Польщі Алан Викпіш та зірки української джазової сцени Ігор Гнидин та Анастасія Литвинюк.

Концерт розпочнеться о 19:00, повідомляють організатори.