Dolce & Gabbana запускає проект #DGLovesAustralia задля підтримки регіонів Австралії, що постраждали від нещодавніх руйнівних пожеж. У такий спосіб у компанії прагнуть допомогти Австралії впоратися з величезними збитками, завданими нещодавніми пожежами, які поставили під загрозу розмаїття фауни, якою славиться материк.

Бренд випустив ексклюзивну футболку  із зображенням телопеї і написом #DGLovesAustralia. Кошти, виручені від продажу футболо, передадуть австралійській організації Foundation for Rural & Regional Renewal (FRRR) для надання допомоги районам, що постраждали від нещодавніх пожеж.

Телопея — велична і давня австралійське рослина, що має багато історичних і символічних значень. Вважається, що ця червона квітка — синонім сили, енергії і цілительства — додає сміливості і допомагає долати життєві труднощі. Тільки вона могла стати символом проекту #DGLovesAustralia.

 Foundation for Rural & Regional Renewal є некомерційною організацією, яка використовує інвестиції уряду, бізнесу та доброчинних організацій задля поліпшення життя людей, що проживають в сільській місцевості та у віддалених регіонах Австралії.

FRRR має великий досвід надання допомоги громадам, які постраждали від природних катастроф, у відновленні та підвищенні їх стійкості до майбутніх стихійних лих. З 2006 року фонд виділив понад 19 мільйонів доларів США на місцеві ініціативи з відновлення після стихійних лих і підвищення рівня готовності до них.

Фото: Dolce & Gabbana