Неймовірно чутливі картини цієї дівчинки не лише прикрашають стіни, а й тендітні плечі жінок. Малюнки Андріани Чухній зі Львова переносять на шовк, з якого шиють хустки. А далі їх розкуповують по всьому світу!

Андріані 15 років. У неї синдром Дауна. Мати дівчинки розповідає, що раніше вона неохоче йшла на контакт з людьми, була дуже закрита. Однак після того, як почала малювати, все змінилося. Дівчинка радіє від спілкування, стала краще вчитися у школі та розмовляти.

Про це пише Суспільне око.

Ексклюзивні картини Андріани перевтілюються в дизайнерські шовкові хустини завдяки першому в Україні інклюзивному ательє «Ledy Di». Тут працюють люди з інвалідністю. Саме вони шиють хустки на продаж.

Додамо, торік вийшла перша колекція хустин за малюнками Андріани. Навіть започаткували соціальну акцію “Намалюю Тобі Любов”. З продажу кожної хустини 100 грн перерахували задля порятунку онкохворої дівчинки. Загалом продали понад 300 хустин.

А в лютому цього року у Києві відбулася перша персональна виставка сонячної дівчинки.

“The power of expression” назва збірки картин не випадкова – сила експресії. Адже Андріана малює картини експресивно під музику. На виставці було представлено 8 картин, створених під класичну музику: твори Вівальді, Чайковського, Моцарта і Баха, а також портрет Андріани створений художником-наставником Ігорем Степаником.

Експресивне рішення, тонке відчуття кольору, розставляння акцентів присутні в картинах. А найголовніше – створені з любов’ю картини говорять значно більше, ніж ми можемо побачити, адже художниця через пензель ділиться своїм внутрішнім світом і емоціями.

Фото: facebook.com/suspilne.oko