Винарня FATHER’S wine VB присвячена засновнику – Володимирові Буячку. Після його смерті дружина та діти продовжили реалізацію його мрії.
Оскільки основним бізнесом сім’ї є виробництво меблів, виноробство стало повністю новим напрямком, який ми вивчаємо і реалізуємо.
Наше кредо – робити вино для всіх, як для себе!
Наша мета – створювати якісні яскраві вина на щодень.
2010 року Володимир посадив експериментальні саджанці біля дому та на фабриці, відтак були експерименти виноробства, а далі справа стала захопленням, яке переросло в маленький бізнес.
Філософія «татових вин» – цінувати важливе та бути справжніми.
Локація: м. Гусятин Тернопільської області.
На даний момент основним виноробом є Віктор Кондрат. Також ми співпрацюємо з Аліною Тенеткою та Машею Скорченко.
Обсяги виробництва – 12 000 пляшок в рік.
4,5 га власних виноградників та 2 га орендованих.
Сорти : Юпітер, Йоханітер, Мускат Оттонель, Рислінг, Геліос.
Саджанці українські («Виноград Одеса»)
У нашому асортименті – понад п’ятнадцять вин. Більшість з них в малих об’ємах (експериментальні сорти). Лише 5 сортів ми вивели в кількість від 700 до 5000 саджанців.
У продажу сьогодні:
РОЖЕВИЙ КВАДРАТ (Юпітер 2019)
БІЛЕ КОЛО (Рислінг 2019)
ЧЕРВОНИЙ ТРИКУТНИК (Мерло/ Каберне Совіньйон/ Одеський чорний 2017 )
ЧЕРВОНИЙ РОМБ (Мерло /Каберне Совіньйон 2018)
Також зараз очікуємо на розлив витриманого вина. Це наш перший досвід із дубовими бочками.
Створити логотип та айдентику нам допомогла суперкоманда R_AGENCY.
Вона побудована на геометричному символізмі, який використовували наші предки. В ньому поєднується історія наступності поколінь, зв’язок зі стихіями, сімейні традиції та простота.
Це можна побачити і в новому логотипі, і на етикетках, і навіть у назвах вин. Концепція етикеток стала логічним продовженням айдентики. На зворотній частині пляшки є спеціальне поле геральдичної форми, а у комплекті йде набір стікерів. Завдяки їм кожен може створити власний сімейний герб та подарувати пляшку вина близьким.