Ірина Семеряк – власниця салону  MFL studio

Вибір є завжди

Досить складне і завжди актуальне питання для сучасної жінки: як поєднувати кар’єру з материнством. Або ж що вибрати – займатись вихованням дитини чи досягати успіхів у кар’єрі?

Особисто для мене цей вибір був складним. Як усе встигнути, не втратити клієнтів, бути в курсі усіх управлінських питань щодо салонів та не пропустити перший місяць життя нашої донечки. Але все ж вибір завжди є, просто в кожного він свій.

З народженням дитини життя жінки не закінчується

Я – людина, яка завжди ламає стереотипи. З народженням дитини життя жінки не закінчується і не перетворюється на суцільне прання, прибирання та готування/ Так, ви стали мамою, але це не привід забувати про себе і про те, що ви жінка і особистість.

Бізнес-леді і покровителька своєї домівки

Сьогодні ставлення до жінки у суспільстві змінилось докорінно, тому ми маємо можливості досягати успіху в кар’єрі і водночас бути чудовою мамою. Навіть заміжня жінка з дітьми, правильно організувавши свій час, може суміщати дві ролі: я –бізнес-леді і я покровителька своєї домівки.

Успіх формує нас самих

Використовуйте свій час для становлення себе як особистості, адже в першу чергу будь-який успіх формує нас самих. Що більше у вас досвіду, то більше ви зможете передати дітям. І ніколи не кажіть своїй дитині: «Заради тебе я пожертвувала своєю кар’єрою». Бо ця жертва нікому не потрібна, і насамперед дитині.

Стати прикладом для своїх дітей

Якщо ви маєте дитину і не хочете через десять років шкодувати про втрачені можливості, варто дійсно почати шукати варіанти, як реалізуватися в обраній вами сфері. Є величезна кількість жінок, які стали прекрасними мамами, побудували успішну кар’єру і виростили гідних дітей. Таким прикладом я хочу бути для своїх дівчаток.