«У 2004 році чоловік сказав: «Ми відкриваємо хімчистку! Оскільки ти любиш чистоту та бездоганність – це бізнес, який нам ідеально підходить».

Щоб вивчити цей бізнес зсередини, я багато вчилася. Свою співпрацю почала з найкращими дизайнерами Львова. Я гарантую їм високу якість нашої роботи. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб одяг залишався в найкращому стані, делікатно та ретельно чистимо кожен виріб.

Так у праці минуло 15 років – як один день. Тоді я вирішила зробити паузу. Ми продали цей бізнес, але вже за півроку вирішили, що далі хочемо працювати в цій сфері. Щобільше – хочемо стати найкращими!

Ми замовили екологічно чисті машини сухої чистки та аквачистки. Я знаю, якою високою є цінність речей наших клієнтів. За кожною річчю – своя історія, і що більше пам’ятних моментів з нею пов’язано, то більше нам хочеться продовжити їй життя. Ми використовуємо унікальні технології та тільки екологічно безпечні засоби», – розповідає історію свого бізнесу засновниця хімчистки «Extra Fresh» Оксана Проць.

Команда хімчистки Extra Fresh – це висококваліфіковані фахівці, які завжди готові допомогти та порадити. Ми приділяємо увагу найдрібнішим деталям, а в результаті отримуємо високий результат.

На ринку нашу компанію вирізняє 15-річний досвід і бездоганна репутація. У своїй роботі ми використовуємо тільки першокласні сертифіковані засоби! 

Хімчистка «Extra Fresh» сповідує три основні цінності, які допомогли заслужити довіру клієнтів та отримати чудову репутацію:

увага до найменших деталей;

висока якість обслуговування;

професійний індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Звернувшись до нас, ви можете бути впевненими в якості хімчистки, її своєчасності та професійності.