Компанія Chocoboom була заснована 2009 року. З маленької фабрики вона перетворилася на сучасну кондитерську компанію з виробництва цукерок і напівфабрикатів.

Асортимент ТМ Chocoboom представлений шоколадними та шоколадно-вафельними цукерками, які зберігають у собі найкращі традиції кондитерського виробництва. Пріоритетом нашої компанії є турбота про здоров’я споживачів. Тому всі кондитерські вироби ми виготовляємо тільки з натуральних інгредієнтів, без додавання консервантів, штучних барвників та ароматизаторів, без трансжирів та пальмової олії.

Висока якість – філософія нашої компанії, на службу якій поставлено весь технологічний та інтелектуальний потенціал підприємства. З 2010 року у компанії впроваджена інтегрована система управління безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандартів ДСТУ 4135: 2014, ISO 9001: 2005, ISO 22000:2015. Продукція ТМ Chocoboom маркується знаком якості «Без трансжирів і пальмової олії» як свідчення того, що ми відповідальні перед споживачами і піклуємося про їхнє здоров’я.

Споживачі знають та люблять продукцію ТМ Chocoboom, з нетерпінням очікують на новинки. Бренд пропонує широкий асортимент цукерок для різних сегментів аудиторії.

Так, для дорослих, які обирають цукерки з класичними смаками, – унікальні десерти у форматі міні торта Tortufel, «Золоті каштани», «Чорний принц», «Піано».

Для дітей – колекція цукерок та сендвічів Milla із вмістом натурального молока та з додаванням кальцію.

Для молоді та тих, хто любить нестандартні смаки – перший в Україні конопляний батончик Hempen.

А для любителів оригінальних поєднань – фруктова колекція, в якій найкраще свої смаки поєднали полуниця з апельсином, кавун з м’ятою та насінням чіа, а також кола з вибуховою карамеллю.

Незабаром ТМ Chocoboom планує випустити дуже неординарні новинки, покликані змінити уяву споживачів про солодщі, адже шоколадні цукерки можуть бути не лише якісні, смачні, але й корисні!

Клієнти цінують нашу компанію завдяки перевіреній часом надійності співпраці, а також завдяки якості та розкішному смаку солодощів.

Контактна інформація: тел/факс: +38 (0332)78 63 21, +38 (032) 242 28 73, info@chocoboom.com.ua, www.chocoboom.com.ua