Соки прямого віджиму ТМ«SIMS juice» виготовляють на виробничих потужностях ФГ «Елітфрукт». Виробництво розташоване на Львівщині, безпосередньо в зоні вирощування фруктів. Соки виготовляють з використанням технології прямого віджиму свіжих плодів в поєднанні з оптимальним режимом пастеризації. Це дозволяє отримати стерильний продукт і водночас максимально зберегти поживну цінність, смак та аромат натурального соку.

Яблучно-імбирний сік Sims juiсe

Соковита насолода для справжніх гурманів. Для створення цього напою використано компоненти, вирощені в екологічно чистій зоні без додавання хімічних добрив.

Яблучно-імбирний сік виготовлено за унікальною рецептурою з п’яти сортів яблук з додаванням свіжого соку імбиру. Напій має низьку калорійність. Він не лише смачний, а й корисний, оскільки містить безліч вітамінів та мінералів.

Корисні властивості

Імбир є природним антиоксидантом, тому зміцнить ваш імунітет та наповнить енергією у зимовий період! Також має заспокійливу дією, підвищує імунітет, тонізує організм, знижує рівень холестерину у крові людини, а також артеріальний тиск, очищає організм від токсинів і шлаків.

Яблучно-морквяний сік прямого віджиму

Вдало підібраний сорт моркви «Балтімор» у поєднанні з правильним віджимом (віджим зі сирих подрібнених морквяних коренеплодів) дає можливість відчути весь смак моркви. В одній склянці соку (200 мл) – 82 ккал, що є 4,1% від добового споживання. 

Корисні властивості

Сік багатий на бета-каротин і є дуже корисним та поживним. Морква не лише позитивно впливає на зір, знімає втому очей, а й покращує травлення, сприяє підвищенню апетиту та позитивно впливає на нервову систему. 

Яблучно- гарбузовий сік прямого віджиму

Для приготування яблучно-гарбузового соку ТМ «SIMS juice» використала мускатний оранжевоплідний сорт гарбуза американського походження Баттернат. Соковита яскраво-жовта м’якоть гарбуза має солодкий десертний смак з тонкою горіховою ноткою. 

Корисні властивості

Багатий на пектин гарбуз покращує обмін речовин і кровообіг, зменшує рівень холестерину, очищує печінку та загалом весь організм від токсинів і шлак

Де придбати у Львові: магазини мережі «Рукавичка», «Бейкер Маркет», «Beer Set», «Дідо», « EliteClub».