Moissanite & Co – український бренд ювелірних прикрас з муасанітами. Ми поєднуємо біле і жовте золото, лабораторні, коштовні й напівкоштовні камені, щоб створювати справді унікальні вироби поза часом і трендами. Місія нашої компанії – робити доступними розкішні прикраси, які радуватимуть чудовою якістю навіть через багато років. Ми щиро сподіваємося, що продукція Moissanite & Co буде асоціюватися з найщасливішими моментами вашого життя.

Муасаніт – головний суперник діаманта. У великих кількостях він трапляється в космосі, а на Землі вчені виявили його в уламках метеоритів і навчилися синтезувати в лабораторії. За своїми характеристиками муасаніт нічим не поступається діамантам, але коштує в десятки разів дешевше. У колекції Moissanite & Co представлені три лінійки золотих виробів з муасаніту: від базових прикрас до ексклюзивних одиничних виробів.

Компанія Moissanite & Co дає довічну гарантію на всі вироби. Ми використовуємо камені високої якості: вони не зітруться і не потьмяніють через роки. Ми хочемо, щоб прикраси Moissanite & Co передавалися у спадок, стали сімейною реліквією, яка зберігає пам’ять про щасливі моменти.

Хто автор дизайну ювелірних виробів Moissanite & co?

Дизайн ювелірних прикрас Moissanite & Co розробляє власниця компанії – Анастасія Жолінська. Найсміливіші та креативні ідеї вона втілює в авторській колекції Limited. Анастасія грає з формами і лініями, міксує коштовні камені і метали, створює унікальні вироби в одному-двох примірниках. Якщо вам подобаються прикраси з душею, ознайомтеся з лінійкою Limited.

Як приходять ідеї для індивідуальних замовлень?

Усе починається з ідеї, яка виникає у дизайнера Moissanite & Co або нашого клієнта. Дизайнер дає технічне завдання ювелірові. Ювелір розробляє 3D модель майбутньої прикраси і відправляє на погодження. Потім настає етап копіткої роботи в ювелірній майстерні, після чого виріб Moissanite & Co надходить у продаж або вирушає до щасливого клієнта.

Які колекції у вас представлені?

У колекції Engagement представлені класичні вінчальні персні з муасанітами та іншими коштовними каменями. Це не просто прикраси, а символ любові і народження нової сім’ї. Коли дівчина візьме в руки заповітну коробочку і побачить каблучку Moissanite & Co, вона точно скаже «так!». А головне – майбутній наречений зможе вибрати камінь будь-якого розміру, оскільки муасаніти значно дешевші за діаманти, але виглядають так само. Вибирайте особливий перстень для особливого моменту!

У колекції Specials представлені базові прикраси на кожен день. Але ви не побачите жодних банальних форм і нудних дизайнів! Наші вироби поєднують біле і жовте золото, муасаніти і родоліти, аметисти та кунцити. Вони стануть яскравим акцентом в щоденних образах, а сяйво каменів покращить настрій навіть у найпохмуріший день. Колекція Specials адресована жінкам, які створюють свято навколо себе і носять ювелірні прикраси без приводу.

У колекції Limited представлені ексклюзивні прикраси в одному-двох примірниках. На їх створення йдуть десятки годин копіткої роботи в ювелірній майстерні, після чого вироби вирушають на пошук прекрасної власниці.

Колекція Limited створена для жінок, які транслюють свою індивідуальність через одяг і аксесуари. Купуючи одиничну прикрасу, ви можете бути впевнені, що не побачите її на комусь іншого.

Jewellery set – лінія наборів прикрас з муасанітами та іншими дорогоцінними каменями. Ми складаємо комплекти каблучок і сережок з однієї колекції, щоб ви могли завершити образ. Всі камені проходять гемологічну експертизу і отримують сертифікат якості. Ювеліри Moissanite & Co працюють з білим і жовтим золотом 750-ї проби. Серед розмаїття каменів, металів, відтінків і огранок ви точно знайдете прикраси, з якими не захочеться розлучатися.

Як прийшла ідея створення ювелірного дому?

Усе почалося з любові. Перший перстень на заручини з муасанітами шеф-дизайнер Анастасія Жолінская зробила для свого племінника. Він мріяв подарувати коханій каблучку з діамантами, але не міг знайти нічого, щоб вкластися у свій бюджет. Анастасія вирішила попрацювати з муасанітом, оскільки він дуже схожий на діамант. Камінь прекрасно тримає метал, не надщерблюється, не затирається, не тьмяніє і чудово блищить навіть за найменшого освітлення.

Хлопець зробив пропозицію руки і серця і почув бажане «так». А Настя продовжила експериментувати з муасанітами і розробила колекцію ENGAGEMENT – класичні каблучки для заручин зі 100% WOW-ефектом.