Коли ми ставимо перед собою мету – то насамперед маємо дуже добре усвідомлювати її важливість. Саме це і є частиною джерела нашої енергії та руху до мети.

Інколи, коли я працюю з клієнтом, трапляється, що людина приходить з одним запитом, а коли відбувається внутрішнє усвідомлення, то виявляється, що є щось глобальніше, яке і є початком руху до змін.

Інколи усвідомлення буває не дуже комфортним, але це також результат! Краще щиро і чесно, аніж неправдиво і помилково.

Після усвідомлення завжди говоримо про емоції, які супроводжують дані відкриття про себе. Якщо відчуття комфортні – значить ми на правильному шляху. Якщо ж є певний опір – шукаємо інше, значить це не істинна ціль, а лише поверхнева!

Усі ми тією чи іншою мірою живемо в соціумі. Оточення, люди, речі, робота, матеріальні цінності – усе є нашими ресурсами.

Люди – живі системи, і для повноцінного життя в соціумі їм дуже важлива підтримка. Адже відчуття, що ти не один у цьому великому світі, – це також частина успіху.

Саме тому в наш не простий час  люди об’єднуються у спільноти. Маленькі, середні, великі! Спільні цінності та переконання дають можливість обпертися на власну внутрішню правду і творити разом спільні справи. Це і є справжня підтримка, яка дуже важлива для кожної людини.

Добре слово, порада, допомога – це основи людської підтримки. Часом вони цінніші, ніж гроші!

Пригадалися такі рядки:

«Кожен з нас потребує бути вислуханим. Ми потребуємо «вентиляції «наших відчуттів та почуттів! Яка це велика сила, коли хтось просто сяде біля тебе і послухає тебе, але з любові» (Блаженніший Святослав).