Галина Маслюк – відома в Україні як бізнес-леді, понад 20 років очолює потужну компанію та вже більш ніж 10 років є Почесним Консулом Республіки Казахстан у Західній Україні. Важливими для Галини є не лише розвиток економічних контактів, а й культурних. Та найбільше щастя для неї – це сім’я та діти!

«Де є коріння, там виросте й гілля», –  каже народна мудрість. 

Сім’я робить людину більш згуртованою, душевною, стійкою до різних соціальних негараздів. А щоб сім’я справді була родиною, потрібні сімейні традиції та цінності. Ніщо так не об’єднує, як традиції та звичаї, які передаються з покоління в покоління. Це так важливо, коли дитина змалку починає усвідомлювати, що це її дім, родина, її маленький світ.

Ми, як і кожна родина, маємо свої сімейні традиції, які дуже важливі для нас. Наприклад, часто збираємося на вечерю усією сім’єю. Це може би вечеря вдома чи поза ним. Головне – просто спілкуватися. Адже це можливість підтримати родинний дух під час спільного куштування смачних страв і приємної бесіди.

Немає конкретного правила, скільки разів на тиждень треба вечеряти разом зі сім’єю. Головне – створити традицію збиратися разом за обіднім столом, спілкуватися, радитися.

Ми живемо заради миттєвостей, усвідомлюючи, що найголовнішого не можна купити, і єдине місце, де варто бути – це сім’я!

А ще ми ведемо сімейний альбом. Це теж гарна традиція.

Більшість людей зберігає фотографії у телефонах, на дисках, комп’ютері, але я звикла до альбомів – це пам’ятка! Маємо багато альбомів! Це пам’ятні та веселі світлини, які в майбутньому стануть справжньою реліквією.

Ще одна наша сімейна традиція – створювати саморобні листівки до свят, а потім їх дарувати!

Прикрашання ялинки, зустріч Нового року та святкування Різдва – без цих традицій не уявляємо свого життя!

Для мене, як для віруючої людини, Різдво і Великдень – найважливіші свята. Бо це по-справжньому родинні свята і час для рідних.

Ми завжди їх святкуємо у колі родини: разом наряджаємо ялинку, загадуємо бажання під бій курантів, розпаковуємо подарунки, готуємо Святу вечерю, колядуємо. З нетерпінням чекаємо цих свят, бо хочеться наповнити життя позитивними емоціями!