Існує безліч технік виконання бажань. Але найефективнішою є та, яка візуалізує наші мрії в різних сферах життя. Як повинна виглядати карта бажань на Новий рік 2021, розкажемо далі.

Що реальніше ми представляємо наші бажання, то більше можливостей з’являється у нас для здійснення цілей. Візуалізація добре впливає на наш мозок, який знімає будь-які бар’єри для досягнення успіху і готує нашу свідомість до того, що всі бажання скоро стануть реальністю.

Складаючи карту бажань, потрібно вірити в їх виконання і витратити чимало зусиль і часу, щоб мозок зміг налаштуватися, а підсвідомість повірила в те, що ви заслуговуєте на краще. Карта бажань – це сукупність певних картинок, фотографій і написів, які допомагають людині уявити свої цілі.

Коли краще створювати карту бажань

Щодо цього існує безліч думок. Згідно з китайською традицією, про свої бажання Всесвіту краще розповісти в перші чотирнадцять днів Нового року за китайським календарем. Як відомо, Срібний Щур вступить у свої права 25 січня. Отже, карту бажань можна складати до 7 лютого 2021 року. Найкраще – у повний або молодий місяць.

Як зробити карту бажань своїми руками

  • Для візуалізації своїх цілей достатньо мати:
  • великий аркуш паперу (ватман);
  • вдалі фотографії або зображення, які б характеризували ваші цілі;
  • фарби або кольоровий папір; 
  • маркер або фломастер;
  • клей;
  • ножиці.

Саму карту можна розділити на дев’ять зон відповідно до фен-шуй. Перед тим, як клеїти потрібні картинки, підпишіть кожен сектор.

Що необхідно зробити, щоб карта бажань працювала

У центрі карти бажань розмістіть свою найвдалішу фотографію. На ній має бути видно, що ви задоволені собою і життям. Ви маєте випромінювати позитив і впевненість. Фотографію слід розмістити на жовтому фоні, поряд з нею можна написати життєствердні слова і фрази. Наприклад, «Я здоровий і щасливий», «Я хочу, щоб мене оточували тільки достойні люди». У центрі також можна розмістити фото людини, фігура і зовнішність якої вам подобається.

У зоні «Фінанси» (верхньому лівому куті – бузковий колір) розмістіть фотографії з атрибутами щасливого і заможного життя. Це можуть бути зображення будинку, в якому ви б хотіли жити, машини, на якій ви бажали б їздити, яхти тощо. Всесвіт повинна бачити, на що ви готові витратити гроші.

У розділі «Слава і успіх» (верхній центральній зоні – червоний колір) розмістіть фото успішних людей, на яких ви рівняєтеся. Будуть доречні зображення офісу, в якому ви бажаєте працювати, або фото кубка чи премії, про які мрієте.

У секторі, присвяченому любові (у верхньому правому куті – рожевий), можна розмістити щасливі фото з другою половинкою або зображення пар, які у вас викликають позитивні емоції. Якщо ви самотні, то приклейте фото дівчини чи хлопця своєї мрії. Можна написати: «У мене сильний духом, цілеспрямований чоловік, який досягає поставлених цілей. Він любить мене і наших дітей».

Середній лівий сектор (зелений) відповідає за сім’ю, дім, суспільство: тут розмістіть фото дітей, родичів, чоловіка, бабусі чи дідуся, домашніх улюбленців, світлини сімейних застіль – усіх, з ким ви плануєте щасливо жити.

У ділянці, присвяченій здоров’ю (у центрі – жовтий колір), має бути ваша фотографія. Ви можете вирізати фігуру людини, яка вам подобається, і поверх неї вклеїти своє обличчя. Тут же доцільно розмістити картинки із затишною обстановкою, про яку ви мрієте. У центр поставте себе такою, що випромінює щастя та здоров’я. Текстовий супровід може бути таким: «У мене гарне здоров’я», «Моє рельєфне і підтягнуте тіло — досконале!».

У секторі про творчість і дітей (середній правий сектор – білий, срібний колір) будуть доречними фото ваших дітей або зображення тих творчих занять, які ви бажаєте освоїти, наприклад фотографії з малюванням, уроками танців, співу тощо.

У розділі знань і подарунків (нижній лівий кут – бежевий, усі відтінки коричневого) можна показати, які книги ви скоро прочитаєте або про які подарунки мрієте. Сектор знань можна заповнити картинками курсів, на яких людина здобуває різні навички, можна зобразити конкретний презент, який ви хочете отримати.

Зона про кар’єру (нижня центральна зона – голубий, синій ) повинна містити інформацію про роботу вашої мрії. Заповнюючи цей сектор, можна підбирати картинки, які символізують певну діяльність. Вибирати потрібно ту сферу, в якій людина планує працювати.

У секторі про подорожі (нижньому правому куті – жовтий, золотий) розмістіть фото, тих країн, де ви ще не були, але дуже хочете там побувати.

Крім зображень на карті, можете написати різні ствердні фрази і прохання, бажано своєю рукою. Прохання повинні бути конкретними і позитивними.

Буде дуже добре, якщо ви свій витвір якось назвете, наприклад, «Моє щасливе життя 2021 року».

Складаючи карту бажань, важливо візуалізувати об’єкти і налаштувати думки на позитивні емоції. Створення такої карти може стати гарною традицією у вашій сім’ї чи компанії.