У центрі життя людини, її успіху і досягнень у будь-якій сфері є здоров’я, вважає успішний підприємець, меценат і колекціонер Тарас Демкура. А зараз як ніколи на часі творити екоспільноту, яка має об’єднувати за цінностями людей з різних сфер життя, розповідає віцепрезидент Національного комітету Міжнародної торгової палати зі сталого розвитку, енергоефективності та збереження довкілля, дійсний член Ради засновників компанії «Amway», власник торговельно-відпочинкового центру «Атріум», Музею колекції ексклюзивних ретроавтомобілів «Ретро-кортеж», етногалереї автентичних ужиткових речей «Спадок», співзасновник проєкту «Під Зорею Пінзеля».

Дбати про своє здоров’я – велика цінність

Ознакою доброго тону є турбота про свою родину та здоров’я близьких. І не лише, бо це сьогодні такий must have – дбати про здоров’я, про чистоту свого дому, свого підприємства та допомагати в цьому іншим. Криза, яка панує у світі, лише підсилила це розуміння – вкладати в себе, не боятися змін, вчитися прислухатися до себе, зростати і змінюватися, навіть коли всі вдома на вимушеному карантині.

Насправді те, що колись стало нашим підприємництвом, а ми з дружиною 24 роки є партнерами компанії «Amway», нині переросло в нагальну потребу для кожного. Саме тому в час карантину ми створили платформу «Поки всі вдома», яка потім переросла в академію здоров’я та активного довголіття «ECOLIFE. ACADEMY». Ця платформа об’єднала фахівців різних галузей: топових бізнесменів, коучів, бізнес-тренерів, консультантів, експертів зі здоров’я, краси та активного довголіття. Її мета – дати можливість кожній людині отримати якісну допомогу під керівництвом експертів тієї чи іншої галузі, переглянути підхід до свого здоров’я, усвідомити важливість рухової активності та навіть започаткувати власну справу, яка відповідає світовим трендам. До такого якісного спілкування може долучитися кожен – від підприємців до активних громадян, готових приймати нові виклики. Платформа доступна в мережі, тому кожен може долучитися і провести своєрідну ревізію свого емоційного стану, здоров’я та імунної системи.

Сьогодні важливо давати і отримувати навзаєм позитивні меседжі

Сьогодні усі – незалежно від того, чи ти великий бізнесмен, чи дрібний підприємець – зрівнялися, оскільки зіткнулися з викликами пандемії. Проте для мене це вже не перша криза, тому завжди є певним стимулом до руху вперед.

Ми об’єднали різних фахівців, аби відволікти людей від негативу, дати позитивні меседжі, навчитися нових навичок, це є важливою складовою однієї з п’яти звичок якісного життя, які означуємо у своїй діяльності, зокрема звички психологічного здоров’я. Управляти своїм організмом для того, щоб досягти максимальної продуктивності, сповільнити процеси старіння, краще зрозуміти себе – кожен може отримати консультацію, пройти супровід протягом 21-го дня щомісяця, залучитися підтримкою експертів, інших учасників й отримати мотивацію у вигляді перемоги над собою та своїми негативними звичками.

5 здорових звичок якісного життя

  • Правильна рухова активність.
  • Збалансоване харчування.
  • Питний режим.
  • Психологічне, емоційне здоров’я.
  • Створення екосистеми цінностей і навики підприємництва.

Найважливіше, що дає ця платформа – це системний підхід до свого здоров’я. Тут просто знайти потрібні відповіді у дієтолога, лікаря чи хелсі-коуча. Перевага платформи в тому, що ти не один. Набувати здорових звичок одному завжди складно. Але досвід, успіх інших дуже мотивує. Не дарма ми говоримо про біохакінг – міжнародний тренд, який набуває популярності сьогодні. Це коли ти знаєш своє тіло і можеш підлаштувати його відповідно до своїх цілей і потреб, коли оптимізуєш його роботу за допомогою тренувань, здорових звичок, тренування, харчування, стилю життя.

Тут можна не лише отримати фахову консультацію та пораду, а й набути навиків підприємницького мислення, залучити інших, монетизувати свій успіх, здобути нові знання й отримати навики у сфері, яка тобі до душі. І все це відбувається завдяки командній взаємодії.

Піклуватися про себе і світ загалом – основи власного перезавантаження

Наша родина упродовж тривалого часу популяризує проєкт «Життя у стилі ЕКО», що покликаний створити комфортну для проживання та співпраці екосистему (www.iameco.com.ua). І мова йде про різні сфери людської діяльності й бізнесу як такого. Вже багато років ми пропагуємо філософію життя у стилі ЕСО саме серед власників домогосподарств, підприємців, навчальних закладів тощо.

Зміна стану екології, яка потерпає в усьому світі, починається зі зміни індустрії послуг. Ми так багато знаємо про шкоду пластику, проблеми збереження довкілля, кризу глобального потепління, забруднення екосистеми фосфатами, але чи задумується кожен, що може змінити у цьому світі? Які цінності можна позиціонувати у своєму бізнесі, щоб зупинити шкоду, яку, не задумуючись, щоденно завдаємо собі та іншим? Щороку одна родина генерує 400 кг сміття. Глобально це страшні цифри.

Тому ми активно впроваджуємо теорію маленьких кроків, популяризуємо та проводимо екоаудит домашніх господарств чи підприємств, розповідаємо про шляхи мінімізації відходів, про використання систем очистки води, замість щоденного використання пластикової тари в офісах і ресторанах, про потребу використання екоторбинок, важливість сортування сміття та його вторинної переробки. Ми розповідаємо про корпоративну відповідальність у навчальних закладах і на форумах, не чекаючи на те, що вирішить держава на законодавчому рівні – бо це довший шлях. Разом із учнями та студентами ми проводимо круглі столи, конкурси екоплакатів та відеороликів.

Кожен може бути відповідальним у своєму споживанні, соціально відповідальним у своїй сфері, бо це те, що є найважливішим, особливо в часі світових криз.

Тому ми завжди будемо раді співпраці з кожним, хто хоче позитивних змін у житті.