Fotona – світовий лідер у розробці і виробництві лазерів для дерматології, естетичної медицини, стоматології, хірургії та гінекології. Її заслуги відзначені численними нагородами, особливо за досягнення у галузі омолодження та відновлення шкірних покривів. Лазери Fotona – це системи на основі ербієвого і неодімових лазерів (Er: YAG і Nd: YAG). У науковому світі вони визнані «золотими» стандартами.

Тепер розповімо про те, що хвилює більшість жінок і як цього можна позбутись за допомогою лазеру Fotona.

Розтяжки – це так зване розтягнення шкіри, а також розрив дерми, поява яких свідчить про те, що в організмі порушено процес вироблення еластину і колагену – компонентів, які безпосередньо відповідають за стан шкіри.

Молоді розтяжки мають більш червонуватий або рожевий колір, за ці відтінки відповідають кровоносні судини, якими пронизана щойно утворена рубцева тканина. Але з часом судини пустіють, шрами світлішають і через 6-12 місяців перетворюються на так звані «старі» розтяжки. В таких розтяжках не виробляється пігмент меланін, тому вони не змінюють свого білого кольору навіть під час засмагання і їх складніше видалити.

Фракційна насадка лазеру Fotona згладжує розтяжку зі здоровою шкірою, яка з часом стає менш помітною та краще піддається засмазі.

Лазерна терапія випаровує частину клітин рубцевої тканини, відповідно, примушує тканину підсилювати синтез колагену. В результаті над глибокими розтяжками утворюється нова, молода і здорова шкіра, здатна закрити під собою «старі» розтяжки.

Дані салону

MFL Spa&Beauty Salon

+38(097)4630788

Insta @mfl_studio_lviv

Сайт: https://modernfashionlife.com

м. Львів, вул. Кульпарківська, 156а