Андріана Мальська – доцентка кафедри пропедевтики педіатрії та медичної генетики, має ступінь кандидата наук. Вона ініціативна та креативна, наполеглива та працьовита.

А ще Андріана – натхненниця усіх позитивних змін у відділенні лікарні «Охматдит»: активно залучає благодійників та спонсорів для проведення ремонтів, придбання апаратури, облаштування лікарні.

Це людина, яка живе своєю справою, бо любить те, що робить, і робить те, що любить!

Філософія управління

Я завжди мріяла створити затишну та комфортну дитячу клініку, яка була б дружньою до дитини та усієї родини. Щоб, переступивши її поріг, дитина не відчувала, що вона у лікарні, щоб у неї не виникало неприємних асоціацій.

Моя філософія управління дуже проста – мені вдалося зібрати чудову команду колег-однодумців, з якими нас поєднують однакові цінності і з якими я вже роками пліч-о-пліч працюю у КНП ЛОР «Охматдит», яких я знаю не тільки як чудових фахівців, а й як чуйних людей, які мають індивідуальний підхід до дитини, адже це, на мою думку, надзвичайно важливо.

Я – засновниця клініки, але сприймаю нас як єдину команду, де кожен має право на власну думку і позицію. Серед нас є відомі фахівці із колосальним стажем роботи, яких я дуже поважаю, тому всі рішення, що стосуються лікувального процесу, ухвалюємо разом. Загалом спочатку я сформувала команду, а тоді вже почала шукати приміщення і думати над усім решта.

Принципи роботи

Основними принципами нашої роботи є індивідуальний підхід до кожної дитини щодо спостереження, лікування та профілактики захворювань дитячого віку, який базується на засадах доказової медицини.

Сама я – лікар-педіатр, але пройшла курси ультразвукової діагностики, захистила кандидатську дисертацію та працюю і консультую дітей у КНП ЛОР «Охмадит» у напрямі дитячої кардіології.

Мені дуже пощастило бути ученицею дитячого обласного кардіолога Ольги Борисівни Куриляк, яка ще 20 років тому фактично заснувала дитячу кардіологію у Львівській області. Вона просто закохала мене в цю дисципліну, хоч до того я займалась дитячою нефрологією.

Разом з нею та з доктором-кардіологом із ЗУМСЦ Тетяною Буряк постійно беремо участь у міжнародних та місцевих конференціях з дитячої кардіології, їздимо на стажування та консультуємось щодо введення пацієнтів зі складними вродженими вадами серця та порушеннями ритму. З цим пов’язаний і логотип клініки – наче серце і наче смайлик, бо нашою сильною стороною є дитяча кардіологія.

У час карантину ми дійшли висновку, що треба створити свій діагностично-лікувально-навчальний осередок дитячої кардіології. Так усе і почалось. У процесі вивчення постало питання створення приватного кабінету, прийшло розуміння, що дитячої кардіології буде замало, тож я вирішила зробити таку невеличку педіатрію, де батьки могли б отримати фактично всі базові медичні послуги для своєї дитини.

Кадровий потенціал

Сильною нашою стороною безперечно є кадровий потенціал. У нашій команді найкращі педіатри із КНП ЛОР «Охматдит», які мають великий досвід та стаж роботи з дітьми з патологіями різних органів та систем, які нададуть висококваліфіковану консультацію щодо догляду за дитиною грудного віку, допоможуть із налагодженням вигодовування, спеціалізуються у вакцинації  та пропагують її. З вузьких спеціалістів до нас приєдналися високопрофесійні лікарі ультразвукової та функціональної діагностики, кардіологи, хірург, уролог, ортопед, алерголог та невролог. Також з нами працюють дуже фахові та чуйні медичні сестри із великим досвідом роботи у відділеннях хірургії та реанімації новонароджених, які добре володіють навичками медичних маніпуляцій.

Постійно вчитися та розвиватись

Медицина – це та галузь, де постійно треба вчитися та оновлювати свої знання, адже змінюються підходи до діагностики та лікування різноманітних захворювань, на ринок виходять нові вакцини, розробляються нові методики хірургічного лікування. Ми з колегами постійно розвиваємось, беремо участь у конференціях, проходимо різноманітні тренінги за спеціальністю, а також їздимо на стажування за кордон. Сподіваємось, що нашим пацієнтам сподобається нова клініка, а також, що до нас прийде багато нових пацієнтів, адже в комфортних умовах та із фаховими спеціалістами, яким можна довіряти, одужання буде значно швидшим і легшим.

Нашими основними напрямками є загальна педіатрія та імунопрофілактика, дитяча кардіологія із функціональною діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів. У нас можна проконсультуватись у вузьких спеціалістів: невролога, алерголога, хірурга, ортопеда та уролога, а також зробити забір крові на аналізи, адже співпрацюємо із діагностичною лабораторією.

Завжди діяти в інтересах пацієнта

Педіатр – це дитячий лікар, який повинен завжди діяти в інтересах дитини та бути її адвокатом. Зрозуміло, що він повинен мати знання та досвід, але ключовими навичками є також вміння знайти підхід до кожної дитини та її батьків. Пацієнти повинні довіряти своєму лікареві, тільки тоді лікування буде успішним.

Моє кредо – завжди діяти в інтересах пацієнта, я дуже негативно ставлюсь до призначення непотрібних обстежень, зайвих аналізів та необґрунтованого призначення різних медикаментів. Наша робота побудована на принципах доказової медицини, чесності та відкритості щодо наших пацієнтів. Також я пишаюсь тим, що в нас сучасне та нове діагностичне обладнання, що суттєво сприяє встановленню правильного діагнозу.